Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos bőr, rikító világos...

Világos bőr, rikító világos kékes zöld szemhez, szerintetek a szőke, fekete, vagy vörös haj áll leginkább jól?

Figyelt kérdés

Én a vörösre szavazok :P

csak kíváncsi vagyok a véleményekre... : )


2011. okt. 21. 21:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
19:35 vagyok, én is olyan típusú vagyok mint te és hennázom a hajam - az nem fakul, csak akkor tűnik el ha lenő. Bár ha nagyon sötét az eredeti hajad akkor nem látszana.
2011. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

köszi az ötleteket : )

én inkább rúgnám fejbe MileyCryust és a hasonló ,celebeket' mint Amyt : D bár ez most nem ide tartozik : P .

Henna hajfestéket amúgy hogy lehet kapni:O?

2011. okt. 22. 21:45
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Májliékat is szívesen fejberúgom,h a már itt tartunk :)

Hm. Pesten a bio hajápolós boltokban egész biztosan lehet hennás cuccot kapni.

2011. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

[link]

Vigyázz honnan veszed ha veszel mert van amelyik nem teljesen bio, amiről azt mondják, hogy más színnel is fest meg ilyeneket az nem igazi henna, mert az csak vörös.

2011. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%
Én mindenképp szőkét javasolnék!
2011. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Vörös,vagyis inkább olyan mahagóni vörös.Nekem nagyon fehér a bőröm,kékeszöld a szemem és már egy ideje vörös a hajam,mindenkitől pozitív visszajelzéseket kapok.
2011. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a vörös egyértelmű siker. A szőke túl világos, a fekete meg kissé sötét ehhez a szemszín/bőrszín kombinációhoz.
2011. nov. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szőke vagy vörös. A fekete felejtős!:)
2011. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!