Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell véglegesen eltünte...

Hogyan kell véglegesen eltüntetni a pattanásokat? Már 4 éve szenvedek, vágyom a régi babapofimraa!

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk, hogy hány éves vagy? És mennyire súlyos a helyzet? Ha még tizenéves vagy sajnos benne vagy abban a korban, elmehetsz bőrgyógyászhoz, jobb termékeket fog felírni mint a drogériás vackok, ha viszont már kinőttél abból a korból endokrinológushoz kérj beutalót, mert kóros mennyiségű pattanás hormonális betegségre utalhat.
2011. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
17 vagyok. Tisztában vagyok hogy az én koromban még normális, de számos tizenéves van akinek nem voltak és nincsenek is pattanásai.
2011. okt. 24. 22:24
 3/12 anonim ***** válasza:
látogass el bőrgyógyászhoz
2011. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen külsőleg alkalmazható szereket használtál már?
2011. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál voltál már kezelésen? Esetleg ő nem tanácsolt neked valamit? Mert nekem anno ő ajánlotta a Zynerit-et, és nekem az nagyon bevállt.
2011. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Használtam én már a sósborszeszes borogatástól a különféle krémekig és peelingig mindent!! Kozmetikus nem vállt be....szóval azt mondjátok hogy bőrgyógyász a megoldás,köszi
2011. okt. 25. 12:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Én csak azért írtam a Zynerit-et, mert engem is elküldött a kozmetikus bőrgyógyászhoz, kaptam külsőleg használható kenőcsöket,azután kaptam gyógyszert is, (bár nem tudom lány vagy-e, de a 'babapofi' kifejezésből erre következtetek:) fogamzásgátlóval is próbálkoztak/m, kozmetikushoz is jártam rendszeresen stb.. és a végén javasolta, mikor már semmi nem vált be hogy talán ez megoldás lehet, bár azt mondta, hogy nagyon erős. De nem volt az, és pár nap után már alig volt valami az arcomon, meg a használata alatt és után sem volt pattanásos a bőröm

. Igaz 2-3 hónap után újra érdemes alkalmazni, mert egy adag 5 hétre elég, és utána még kb. 2 hónapig van meg a hatása, de nekem így is megérte. Ettől függetlenül elsőnek én is bőrgyógyászhoz mentem megnézetni, hogy mi is a bajom, mert engem is iszonyatosan zavart, hogy másoknak a havi 1-2 pattanás a maximum, nekem meg a napi új az ennyi.

2011. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lány,persze :D és mennyibe került ez ?
2011. okt. 25. 20:38
 9/12 anonim ***** válasza:

1700-1800 Ft körül van, gyógyszertárba. Bár vénykötelesnek mondják, kiadják annélkül is, ha mondod, hogy használtad már, de ha mész bőrgyógyászhoz, tőle is megkérdezheted, hogy ajánlja-e, vagy fel tudná-e írni, ha nem adnák ki vény nélkül.

(Zynerit Két Komponensű Oldat)

2011. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Fújj az olyan büdös én is használtam és büdös is volt tölle az arcom és nem is használt
2012. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!