Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány vagyok és nem akarom...

Lány vagyok és nem akarom szőrteleníteni a hónaljam. Joga van beleszólni ebbe bárkinek is?

Figyelt kérdés
Nem szoktam büdös lenni és nem óriási szőrcsomó. Ha nem nyúlok hozzá szőrösnek szőrös de nem hatalmas és egyáltalán nem érzem magam hasonlónak egy majomhoz.
2011. okt. 27. 18:32
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

Na de bazz az hogy nem szarok a térre az nem "divat" hanem illemszabály, kulturáltság kérdése, amihez a hónaljnak semmi köze!


Ha én nem voltam meggyőző, legyél te az! Én a következő indokokat ismerem, de egyik se meggyőző:

- undorító (Neked. Nekem nem.)

- legtöbb nő borotválja (Oké. Na és.)

- nem higiénikus (erről feljebb már írtam)

- már nem a kőkorszakban élünk (Valóban. Ettől még lehetek modern, hónaljszőrrel is.)

- nem nőies a szőr (mert miért? a természet szerintem másképpen gondoskodott a testünkön a nőies és férfias jellegekről... például ha úgy kopaszodnék, mint egy férfi, az tényleg nem lenne nőies)

2011. okt. 27. 19:51
 22/56 A kérdező kommentje:

az érdeklődő srácnak:

Szerintem nem vagyok csúnya és jó alakom van. Azért szépségversenyen valszeg nem nyernék.

2011. okt. 27. 19:53
 23/56 anonim ***** válasza:
73%

19:53!


Köszi:) Én nem ítéllek el ez miatt. Azt elismerem, hogy egy csupasz hónalj sokkal esztétikusabb, de a tieddel sincs nagy probléma, ha csak nem 5-6cm-er hosszú. Nem tudom miért, de nagyon szívesen megismernélek:) Kár, hogy nem vagy benne. 22F

2011. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 szamóca.. ***** válasza:
86%

eszem ágában sincs meggyőzni téged, ugyan nem érdekel mekkora kutyát hordasz a hónod alatt.


az érvem: neked ugyan nem undorító, de a legtöbb embernek igen. ez hátrányos helyzetbe sodorhat, mivel a mai társadalom sztereotípiái alapján a szőrös hónaljat igénytelennek, nemtörődömnek és gusztustalannak tartják (most attól függetlenül hogy mennyi valóságalapja van). Ezért ha szeretnél jó munkahelyet, és szeretnél nagyobb esélyt adni a társadalomba való beilleszkedésnek, akkor jobban teszed ha szőrtelenítesz.


megteheted hogy nem, de akkor még sok ehhez hasonló vitád lesz.

2011. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
85%
igénytelen és undorító :S
2011. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:59


De akkor te is írod, hogy sztereotípia. Miért kéne olyan emberek közé beilleszkednem, akik nem a lényeget nézik rajtam / bennem?

2011. okt. 27. 20:22
 27/56 szamóca.. ***** válasza:
68%

na ez az, akkor miért ne szarhatnék a deák közepére? látod itt a csatlakozási pont. egyébként pedig minden sztereotípia valamilyen többségre épül. és nem is az a lényeg, hogy mennyire megalapozottan hiszik hogy igénytelen vagy vagy nem, mert valójában itt nem számít az igényességed. itt az számít, hogy ha az emberek szőrös hónaljat látnak, igénytelenségre asszociálnak. pont. nincs tovább. teljesen mindegy mi az igazság, érted? te el leszel könyvelve igénytelennek...ez jó neked? akkor jó az úgy, szőrösen.

Miért jó az neked ha beilleszkedsz, ezek közé a felszínes emberek közé? Mert velük éled le az életed, és akár tetszik, akár nem, kellemetlen farkascsordában véresnyakú pipinek lenni. áldozatot csinálsz magadból, azzal, hogy olyan eszmét gyártasz aminek semmi értelme.


arról nem is beszélve, hogy ideje elgondolkodnod a "mindenki hülye csak én vagyok helikopter" gondolaton ;)

2011. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
Azért nem szarhatsz a deák közepére, mert ahogy már mondtam, kicsit más kaliberű. Én nem gondolom, hogy attól leszek jó, hogy azt csinálom, amit mások mondanak. Azt pedig nem mondtam, hogy mindenki hülye, csak én nem, én annyit mondtam, hogy az igenis hülye, aki alaptalan apróságok miatt undorodik meg tőlem. Aki ilyen ahhoz nem akarok illeszkedni, mert biztos hogy nem mindenki ilyen és nekem a nem felszínes emberek társasága bőven elég. A kérdésem nem felháborodás vagy panaszkodás volt a kívülállóságom miatt hanem igyekeztem megtudni, mi az oka a felháborodásnak, de gyakorlatilag nem lettem okosabb.
2011. okt. 27. 20:36
 29/56 anonim ***** válasza:
34%

Hát hogyha már a hónalj szőrödet se szeded le 22 éves létedre akkor gondolom ez más testrészeden se érvényesül.És ez igénytelenség már ne is haragudj.Ez nem az a kategória "hogyha szeretsz elfogadsz így is".Ha nem követed a divatot öltözködés terén az oké,semmi gond, nahde egy szörtelenítés manapság nm divat hanem alaphigénia.LEhet h nem büdös,de attól még undorító.Ha fiú lennék nekem tuti nem kellenél.Az emeberek undorodva fognak rád nézni.Ez neked jó lesz? Mi ellen lázadsz?! Bár az jobb kérdés lenne h "mivel lázadsz"?SZÖRREL??:D

És sztem tuti nm vagy szép.

18/L

2011. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
67%

mit nem lettél okosabb?

Undorító hatàst kelt és kész. mert összeragadt, összecsomósodott szörgolyhók nagyon ízlésesek àm...

egyszer egy konyhàsnéninek làttam lecsöppenni a szöréröl egy izzadsàgcseppet a menzàn..bazi étvàgygerjesztö volt làtni, ahogy csurog végig.. Undorító.Fogadd el

2011. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!