Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elégett a hajam a szőkítéstől,...

Elégett a hajam a szőkítéstől, hogyan tudnék életet lehelni belé?

Figyelt kérdés
Egy részen teljesen leégett,le is jött,csak kb 5centis...de van ahol csak csúnya száraz...mivel tudnék életet lehelni belé?vagy ez is le fog töredezni?vagy mi lesz vele?
2008. márc. 17. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én szőke voltam, jártam pont így. Festésnél a kezembe maradt a copfom. Elmentem fodrászhoz, hogy megigazítsa, de helyre hozni nem tudja. Nem jött rendbe a hajam. Töredezett, száraz volt, undorító. Mivel derékig érő hajat szeretnék, befestettem barnára,mert szőkén sosem nő meg. Nem fog rendbe jönni a hajad szőkén, nekem 4-5 hónapja barna, nem festem azóta, javult vmit, revalidot is szedek, de koránt sem olyan szép mint szőke előtt. Idő... De ha szép hajat akarsz lekell mondanod a szőkéről, nagyon egészségtelen a hajnak, teljes mértékben tönkre teszi.
2008. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha most befestetem sötétebbre,az károsítja még?vagy nem tesz még rosszabbat neki?mert ez így nagyon csúnya,sárga...
2008. márc. 18. 08:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Érdemes lenne Matrix hajszínezővel barnára színezned, nekem is gbefogta de picit vörösösebb lett mint amit szerettem volna.Viszont a hajam fantasztikus lett tőle.Olyan anyagokat tartalmaz a színező ami ujjáépíti a hajadat.Nekem fodrász szokta színezni, lehet neked is érdemes lenne elmenni szakemberhez főkleg ha így leszakadt a hajad.Félő, hogy otthon nem veszed észre ha közbe vmi gáz lessz.De ezt tényleg szívből tudom ajánlani.Pakolós terméket sajnos nem tudok ajánlani, én sem találétam meg az igazit.Már jó ideje a gliss kurt tesztelgetem, több kevesebb sikerrel...

2008. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak türelemmel. Sajnos meg kell várni amíg megnő a haj:( Egyébként szerintem a fodrász a hibás mert egyik rokonomnak nagyon vékonyszálú a haja, érzékeny és évek óta szőke. Nem mindegy ki festi, mennyire óvatos.
2008. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj szakemberhez,a végéből tuti vágni kell,mert hiába nőne a vége biztos letörik.A festés meg azért nem jó,mert ha szőkére barnát festesz,a szőke haj hamar ledobja ha nem megfelelő (3%-os) oxival fested.Rosszabb esetbe pedig bezöldülhet a leszivatott hajad a barna festéktől!
2008. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Keress egy jó fodrászt. Megéri kiadni érte egy picivel többet. Nekem eredetileg világos barna a hajam és 2 éve festettem először feketére, utána fülemtől lefelé volt vörös felül meg fekete volt benne vörös csík, szőke melír meg pink is és most nemrég szivattam le felül és befestették élénk pirosra alul meg maradt fekete. Ez rengeteg festegetés, szinezés de semmi baja nincs a hajamnak mert minősígi festékkel lett csinálva. Azért mentem egy drágább helyre mert előtte elrontották a hajamat máshol.

és ha hetente 2 x minimum olivaolajos-mézes-tojásos házi pakolással kend be.

Szedj calcium-kovaföld kapszulát. nekem iszonyatosan gyorsan nő tőle a hajam

2008. ápr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem is fodrásszal festesd (ha eddig nem igy tetted volna)

Nekem 3éve szőke a hajam. majdnem leér a derekamig. Nincs vele semmi gond csak hamar kócolódik mert vékony szálú de nem töredezik. (nem használok hajvasalót. csak megmosom megszáritom. meg néha hajlakk.ennyi.)

Szerintem nem a szőke hajfestékkel van a baj, hanem hogy milyen anyagokat tartalmaz. Lehet hogy a te hajad pont nem birja. rengeteg ember szőke és mégis eegézsséges a haja. Próbálj ki más fajtát de inkább fodrász véleményét kérd ezügyben.

Szia.

2009. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom hogy régi poszt, de végül mi lett a hajaddal?

Nekem a fodász szőkítette ki egy hónapon belül NÉGYSZER, amikor szerintem kétszer is elég lett volna. Na mindegy, de ez már jó fél éve volrlt, csomo hajamat elvesztettem, mármint a hosszár, és még mindig vagy egy 4-5cm ami el van égve. Most be van szinezve barnával. Argán olajat használok a hajvégemre.

(azért szőkítette 4x mert szürke hajat akartam, de kár volt... Mai napig nem tudom hogy miért kellett 4x és hogy miért mentem vissza.)

Szóval? Mennyi idő után lett jobb a hajatok? Egyébként azért nem szeretnék végatni, mert igy is eléggé rövid, és ha levágatnám azt a pár centit már irto rövid lenne és borzasztóan állna.

2017. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!