Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta haj 15 évesen?

Raszta haj 15 évesen?

Figyelt kérdés

Tehát a kérdésem az lenne, hogy már egy ideje nagyon akarok raszta hajat de nem tudom, hogy mit szólnának a többiek, hozzá ez alatt értem azt, hogy a csajoknak mennyire jön be, tanárok, hogy fogadják na meg ilyesmi... Anyumék, ha erről lenne szó szerintem megengednék, de még őket se kérdeztem meg mert nem vagyok biztos benne de ismétlem, nagyon akarok!

(Ne ilyen lefikázós dolgokat írjatok,hanem amit gondoltok róla!!) Na meg mennyibe kerül az ilyen stb.


2011. okt. 30. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Van, akinek nagyon jól áll, van akinek nagyon nem áll jól. Neked kell eldöntened, hogy a te fejformádhoz a raszta haj hogyan passzolna. Ha neked tetszene, akkor szerintem mások véleményével ne törődj, viszont azt remélem tudod, hogy a raszta hajjal is meggyűlnek a gondok. :)

Egyik haveromnak is az van, hát..ideges volt, mikor elveszett benne egy pók. :)

Tanárokat nem hinném, hogy különösebben zavarná, ha meg igen, kit érdekel?

2011. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
haha :D Ezen a pókos történeten jót nevettem :P Köszönöm a válaszod :) Majd azt szeretném, hogy én magamtól nem tudom nagyon eldönteni, hogy hogy állna a raszta haj, de majd megkérdezem a fodrászom, hátha tud valami okosat mondani. :)
2011. okt. 30. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

ha eldöntötted és szeretnél raszta hajat akkor szólj és megcsinálom neked (persze nem mindegy hogy hol laksz :D )

esetleg ha van valami kérdésed az is jöhet.

2011. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát sajna Németországban élek, de mindenesetre nagyon kedves tőled :)
2011. nov. 3. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

akkor ez mindegy, mert elég messze van :D

egyébként ha tényleg szeretnél rastát előbb utóbb úgyis megcsináltatod és nem fog érdekelni, hogy ki mit gondol róla. A tanárok azért biztos meg lepődnek majd ha besétálsz egy dreadlockal suliba xD lesznek majd akiknek nagyon fog tetszeni, lesznek olyanok akiknek kevésbé /de ált. ők nem mondanak semmit inkább :D/

mennyibe kerül Németországba azt nem tudom, de ne fodrásznál csináltasd drágább is meg valószínűleg nem is lesz olyan jó mintha olyan csinálni akinek van vagy volt rasztája.

2011. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!