Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most tényleg ennyire felmentek...

Most tényleg ennyire felmentek a fodrász árak?

Figyelt kérdés

Még nem 100%, de állítólag a helyi fodrászatban 8600-ért melíroznak rövid hajat.Gondolom akkor a teljes festés van vagy 9500Ft.Azért állítólag, mert lemenni még nem tudtam megkérdezni, mert ugye hétvége van, de egyik ismerősöm mondta hogy ennyiért melírozták a rövid hajat.

Ez egy vidéki szalon, ez az egyetlen itt.

Létezik hogy ennyire drága lenne?Vagy így felmentek az árak?Ennyiért talán még a Hajas szalonban is megcsinálják, úgy gondolom.

4 éve voltam utoljára fodrásznál (egy másiknál, csak ő már nincs itt) 5000Ft-ért levágta és leszívatta az igencsak házilag foltossá tett hajamat szőkére.


2011. okt. 31. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Hát sosem volt olcsó, de ennél vannak olcsóbbak is.... nem tudom mennyire igaz e erre a mondás.. h. olcsó húsnak...
2011. okt. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én egy vidéki városban élek (nem megyeszékhely) közepes méretű


4000-ért mossák, szárítják és vágják le a végét..:S

2011. okt. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez drága főleg hogy rövid hajról van szó!

nekem hosszú hajam van és debrecenben a mosás szárítás vágás 2600 ft.

2011. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem 8 ezer ft annyi, h húz bele néhány melír csíkot a hajamba, ami alig látszik, és szárítja meg mossa... vidéki vagyok én is, ez még csak nem is vmi nemzetközi szalon, más helyen, van ahol 3 ezerért megcsinálják ugyanezt.
2011. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na ha esetleg érdekel valakit!

Tegnap voltam az ominózus fodrásznál.

7200Ft-ért festette az egész hajam, és ritkította.

Mivel az árat a hajas szalonhoz hasonlítottam, hát azt kell hogy mondjam hogy úgy is éreztem magam mint ha ott lennék.

Szóval ár-érték arányba nem drága. :)

2011. nov. 4. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!