Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajnövesztő/hajápoló...

Melyik hajnövesztő/hajápoló vitamin jobb?

Figyelt kérdés

Revalid, Bovanne, Merz, Béres, Viaderm.


Melyiknél nem hizlal? Egy időben Revalidot szedtem, de híztam 2 kilót. Az összes ilyen vitamin ilyen? Tapasztalatok? Melyiktől nő jobban/gyorsabban a haj? Milyen más vitaminok vannak, amik használtak nektek?


2011. okt. 31. 12:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyet elírtam: Bovanne helyett Biovanne.
2011. okt. 31. 12:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szerepel a felsorolásban, de nekem a DM-es hajvitamin vált be. Nem híztam tőle és a hajam is gyorsabban nőtt.
2011. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A Baleás? Mennyibe került?
2011. okt. 31. 13:04
 4/8 anonim ***** válasza:

egyik vitamin se hízlal, csak B vitamin van benne (mindegyikben) és az javítja az étvágyat, ezért hízhatsz tőle (mindegyiktől)


amúgy nekem sörélesztő vált be

2011. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem balea-s. Das gesunde Plus - Haar Vital Komplex a neve. 899Ft és így néz ki: [link]
2011. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A sörélesztővel mit csináltál?
2011. okt. 31. 14:51
 7/8 anonim ***** válasza:
sörélesztő kapszula, ugyan úgy dmben lehet kapni, mint a többi hajvitamint
2011. okt. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És az Amláról valaki tud valamit mondani?
2011. okt. 31. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!