Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki valami tanácsot!?

Valaki valami tanácsot!?

Figyelt kérdés
szaisztok. segítséget szeretnék kérni. mit tudtok ajánlani a pattanások ellen. kicsit zsírosabb a bőröm, és sajnos mostanában egyre több pattim van..:( aminek nagyon nem örülök. van valami olyan dolog ami bevált nektek is, nem drága, és tudnátok ajánlani!? 17/L
2011. nov. 2. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Arctonik, valami alkoholos tartalmú. Nekem segített. Meg ha nagyon olyan a bőröd, van egy gyógyszertári cucc, Zynerit a neve, az is segített. Mondjuk nekem nem volt soha, csak 1-2 szóval ebben a témában nem vagyok otthon.
2011. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem a svédcsepp segített, nagyjából egy árban van egy jobb minőségű tonikkal, viszont nekem 1 alkalom után (egyik napról a másikra) már látszott az eredmény, jelentős eredmény 1 hét után volt és azóta is használom
2011. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sajna nekem is zsíros a bőröm.én Aknesolt használtam.Gyógyszertárban lehet venni.


A másik,hogy tojásfehérjét habosra versz,teszel bele vagy citromot,vagy élesztőt.Bekened az arcod és száradni hagyod 30 percig,majd lemosod.

2011. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!