Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyanta patront meddig kell...

Gyanta patront meddig kell melegíteni mikróban?

Figyelt kérdés

Nincs gyantamelegítőm, meg nincs most pénzem se rá. Meg hideg gyanta csíkokat se fogok venni, azt ne írjátok, légyszi!


Arra lennék kíváncsi, hogy ha mikróban melegítem, akkor hány percig hagyjam bent, illetve hogy utána hagyjam kicsit kihűlni? Nem akarom leégetni magam...


2011. nov. 5. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Húú,nagyon nem ajánlom,hogy mikróban melegitsd! Én már 2 mikrot tettem tönkre igy! Igaz,"csak" a grillező része ment tönkre. Szikrázik tőle a mikro. Szerintem valami fémes anyag lehet a gyantában,mert a gőzétől mindig szikrázik. Szóval ne tedd be a mikroba. Inkább egy lábasba tegyél vizet és gáztűzhelyen állitsd bele a patront. Ha már sűrűn folyékony,akkor jó.
2011. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az igen! :O Köszi, hogy szóltál, akkor inkább lábasban fogom!
2011. nov. 5. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!