Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Sok rajtam a...

Mit tegyek? Sok rajtam a miteszer es pattanas, tudnatok ajanlani valami otthoni praktikat?

Figyelt kérdés
mar sokmindent kiprobaltam gyogyszertari kenceket is de nem hasznalt ..
2011. nov. 7. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

kozmetikus, bőrgyógész!!


amúgy lehet h belső problémád van

(nem megfelelő táplálkozás, sok stressz, vízhiány)


ezen a kencék nem segítenek

2011. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*bőrgyógyász
2011. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon pattanásos vagyok, és én bőrdokihoz megyek. Ott kapok valami gyógyszert azt hiszem. 3 hónap múlva kontroll, és utána meg irány a kozmetikus. :)
2011. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem az Aknesol segített,gyógyszertárban lehet venni.Meleg vízzel megmosod az arcod és a nyakad.Vattacsomóra teszel belőle egy picit és szétkened az arcodon,valamint a nyakadon.


A másik a pórusaidat tisztítja ki(a pórus pici fekete pattanás,nagyon tud zavarni).Egy tojásfehérjét felversz habosra és teszel bele vagy citromot,vagy élesztőt.30 percre az arcodra és a nyakadra teszed,utána pedi bő vízzel lemosod.

Ha ezeket használod,szerintem javul a problémád.

2011. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! 13 vagyok. Egy éve használom és egész jól bevállt. A Neutrogena cuccok. Van esti amit fürdés előtt szoktam felkenni, amolyan maszk szerű, és fürdés után, kizárólag kádban (amikor zuhanyzom akkor nem szoktam, mert fölösleges)lemosni. Reggelente miteszer eltávolító tonikot szoktam használni (vattával). Ha véletlenűl pedig 1-2 pattanás mégis létrejön azt alapozóval, vagy korrektorral szoktam leplezni. :) De ha minden nap használod az elején említetteket akkor nem fog elő fordulni! :)
2012. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

[link]

Én ez használom:

Reggel hideg vízzel leöblítem az arcom utána meg ezzel a tonic-kal.

És este is ugyanúgy.;) (persze vattával kenem el az arcomon)

12 éves lány vagyok.

Remélem segítettem.:)

2012. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A tojásfehèrje nyitott mitesszerre alkalmas. Ha zárt komedód van(kis bőr alatti pukli) az makacsabb. Hámlaszd BHA-val( aszpirinnel) vagy almaecettel. Egy másik nap radìrozd.(akár só, bikarbóna keverèkkel) aztán használj bőrgát kiegyensúlyózása ès a faggyútermelès visszaszorítása érdekèben tonikot. Majd retinolt. Vagy valamilyen olajat(oliva,jojoba,argàn) amelyik jobban tetszik ès nem irritàl. Kiszárított bőrnèl is van, hogy fokozottabban keletkeznek pattanások. Zsíros bőrnél a micellás vìz ideális.
jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Van, hogy fogpaszta ès paradicsomlè is segìt
jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!