Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is ilyen a haja? Vagy...

Másnak is ilyen a haja? Vagy csak nekem ennyire vékonyszálú?

Figyelt kérdés

Ha előre húzom a hajamat,akkor egy idő után vannak helyek közötte (jobban nem tudom elmagyarázni),de ha megfésülöm,akkor rendben van 5 percig aztán megint "összeáll" ilyen kis csomókba és nagyon idegesit (nem az összes csak egy pár,de az is az agyamra megy)

Vagy lehet igy rontotta el a fodrász?Akkor mit mondjak neki,hogy helyre hozza?

Nagyon szépenköszönöm aki elolvasta


2011. nov. 8. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos az én hajam is ennyire vékony szálú.:(

Mindig összeáll, nem zsíros, csak kis tincsekben van,és ha megfésülöm akkor még jó dús, de kb a rákövetkező 10-15 perc után már lelapult és össze vissza áll..

2011. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pont ez van nálam is :(

Sőt ha pl. ma megmosom szép dús,reggelre meg olyan mintha végignyalta volna a boci :'(

ilyenkor úgy utálom

2011. nov. 8. 20:50
 3/10 A kérdező kommentje:

És ha már derékig érő lesz akkor is ez lesz?:(

Mert akkor nem tudom mit csinálok,épp növesztem jelenleg válltól 3 centivel ér,de ha már most ez van áá ..

2011. nov. 8. 21:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ugyan ez.. :|
2011. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
'örülök',azt hittem csak én vagyok ilyen szerencsétlen
2011. nov. 8. 21:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon vékonyszálú, és lelapuló, és fésülés után 5 perccel már össze-vissza áll, szóval nem csak te vagy így... :( Ezért inkább összefogva hordom, jobb híján... :/

21/L

2011. nov. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én is összekötve hordom :)

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat

mindenkinek ment a zöld

2011. nov. 9. 14:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vékonyszálú, lelapuló általában sehogy nem áll. Olvastam hogy azt írod mi lesz ha derékig érő lesz? Nem akarlak elkeseríteni de az ilyen vékonyszálú haj nagyon ritkán nő meg ilyen hosszúra és akkor is nagyon csúnya lesz. Egy bizonyos hossz után a vége már annyira elvékonyodik hogy egyszerűen eltöredezik és elkopik. Nekem is csak hátközépig érőre sikerült megnöveszteni, tovább nem ment.
2011. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezen már gondolkodtam,hogy mi lesz ha nem fog megnőni,de nagyon remélem,hogy meg fog nőni még ha nem is derékig akkor valameddig.Egyébként van egy pár osztálytársnőm akiknek ugyan így vékony szálú hajuk van és nagyon hosszú hajuk van,tudom mindenkinek más,de nagyon szeretném ha megnőne,mert válltól pár centivel ért mindig a hajam,sose volt hosszú,kiskoromban anyum mindig levágatta :(
2011. nov. 9. 15:42
 10/10 anonim válasza:
100%
Helyedben kipróbálám a MANE hajdúsítót-erösítöt. Nekem is ritka és vékonyszálú a hajam. Ez segített.
2011. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!