Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne szög egyenes a...

Hogyan lehetne szög egyenes a hajam hajvasaló nélkül?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hajszárítóval:D

Olyan kell, aminek ilyesmi a vége: [link]

Ilyennel szárítsd meg a hajad, meg egy körkefével. Fogsz egy tincs hajat, berakod a körkefe és a hajszárító közé, aztán végighúzod.

2011. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hajszárítóval is megcsinálhatod, azonban hallottam egyik osztálytársamtól egy olyan "csodaszerről" (azt hiszem gliss kur termék), amit ha ráteszel (esetleg rákensz) a hajadra és rászárítasz picit, nyílegyenes lesz a hajad.


Talán semmi közöm hozzá, de szerintem egyre csak megy ki a divatból a szögegyenes haj és nem néha nem is olyan szép szerintem, ha teljesen egyenes egy haj. De ez persze arctól függ, lehet, hogy Neked ez áll a legjobban. Remélem tudtam segíteni. :)

2011. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem felejtsd el az egyenesítős hajszárítót.. illetve a gliss kur termékeit. a megfelelő eszköz neked a schwarzkopftól a glatt tartós hajkiegyenesítő. ezt megveheted fodrászkellékes boltban, de csak hozzá értő személyel csináltasd meg, ez 3 hónapig tart és egyenes a hajad.:) üdv: egy fodrász
2011. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!