Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első mosás után mennyire fog...

Első mosás után mennyire fog kopni a szín? Hajszínező!

Figyelt kérdés
Mióta befestettem, nem mostam hajat. Jövőhéten Szalagavatóm lesz, most hétvégén biztosan hajat fogok mosni, de jövő héten a fodrász is meg fogja mosni..nagyon nem szeretném, hogy csúnya színe legyen. Joanna márkájú a hajszínezőt használtam..vagy fessek rá még egy réteget? Mit csináljak, segítsen valaki! : )
2011. nov. 10. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A színező már első hajmosásnál is kopik és minél többször mosod annál fakóbb lesz. De ezt hajmosás után úgyis látni fogod mennyire vészesen kopik. Szerintem szalagavató előtt fesd be mégegyszer hogy intenzív színe legyen!
2011. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én is pont ezt okoskodtam ki. :)
2011. nov. 10. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó sűrűn festeni.

2 mosástól még nem lesz az annyira fakó :)

2011. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!