Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete Gliss Kur másnak is...

A fekete Gliss Kur másnak is zsírosítja a haját?

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja használom, de azóta egyre sűrűbben vagyok kénytelen hajat mosni. Előtte heti 2 alkalommal szoktam csak, most meg van ugy, h már másnap teljesen zsírosnak tűnik. de ha ez nem is, akkor is minimum 3szor kell egy héten hajat mosnom. Más is vett észre hasonlót, aki ezt a termékcsaládot használja?
2011. nov. 12. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
A sampon? Vagy a balzsam? Melyikre dongolsz? Nekem olyan "spray-balzsamom" van, de az tök jó.
2011. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem nem :)

én szeretem, mert iszonyatosan tönkre van menve a hajam, nagyon száraz és szőkítem is egyébként :D a baba sampontól lehámlott, kisebesedett az egész fejem, és csomókban hullott kia hajam :((

nekem bevált, már kb 3x mostam vele hajat, és érzem, hogy jobb :)

a balzsamot nem próbáltam még ki, abból kallos van :D

2011. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem tökéletes. :)

Hetente kétszer mosok vele hajat,nem vettem észre,hogy zsirosodna tőle.Mindenkinek más sampon felel meg,kisérletezz,egyszer megtalálod te is a legjobbat a hajadnak.


Amúgy ezen kivül még a Syoss sampont+balzsamot is nagyon szeretem. :)

2011. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem bármilyen Gliss Kur zsírosította...
2011. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

csak a sampont és a hajpakolást használtam belőle eddig, a balzsamot nem... aztán lehet képzelődöm, de akkor is :DDD

egyébként már régóta gliss kurt használok, csak mindig más színűt :)

2011. nov. 12. 16:07
 6/10 anonim válasza:
A fekete Gliss Kur engem is kikészitett, brutal zsiros volt tőle a hajam, es mar hajmosás után éreztem...oda is ajandékoztam a barátnőmnek...és vettem helyette Dove-ot, mivel nálam az a Best :)
2011. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is zsírosít, nyáron vettem, de még van belőle, mert nagyon ritkán használom, nekem se jött be.
2011. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és akkor szerintetek melyik gliss kur a legjobb? nekem is elég száraz és töredezett a hajam :S azt hittem, ez majd jo lesz rá :S
2011. nov. 12. 17:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az a ciklámen dobozos vált be, nem a piros, hanem olyan ciklámenes árnyalatú. És annak az illata is sokáig megmarad a hajamon. És nem zsírosít mint a fekete.
2011. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kifejezetten gyorabban zsírosodott tőle a hajam. gyorsan el is fogyott.
2011. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!