Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki hogyan szőrtelenít intim...

Ki hogyan szőrtelenít intim helyen?

Figyelt kérdés
A borotvát már nagyon unom, pöttyös leszek tőle néha és iszonyt hamar vissza nő az erős szőr...
2011. nov. 13. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

ŐŐ nem borotválom, egyébként van egy olyan gyanta ami nem olyan fájdalmas. Elmentem legyantáztatni a hónaljamat kozmetikushoz és most egy másik gyantát használt. Ilyen sötét barna volt, amit rám kent, aztán várt egy picit és lehúzta és sokkal jobb mint a többi gyanta.

Most olyat próbálok ,,beszerezni", vagy készíteni.

És ott lent akarom legyantáztatni vele. Lehet macerásabb de viszont ki lehet bírni.

2011. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én gyantáztatom,sokáig sima marad.
2011. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is van gyantám, de intim területen csak a szemérem dombot tudom magamnak legyantázni. Az ajkaknál, hogy gyantázol?
2011. nov. 13. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem szűnt meg a Veet régi tégelyes gyantája, addig azt használtam, ez a zselés vacak nekem nem viszi le :( Úgyhogy azóta epilátor. Elfogyott pár csomag pzs, mire megszokta a bőröm, de már simán bírom :D
2011. nov. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fuu Én próbáltam, de csak a szemérem domb sikerült epilátorral, aztán az ajaknál, hát.... majd be pisáltam így abba hagytam, Te ott is le tudod szedni ill. popsinál?
2011. nov. 13. 23:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Én megkérem a barátnőm,vagyunk olyan viszonyban,hogy megcsinálja.
2011. nov. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!