Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk-lányok, nektek tetszik a...

Fiúk-lányok, nektek tetszik a vállig érõ haj? Vagy csak a hosszú lehet szép? Már nagyon unom a hátközépig érõ hajamat.15/L

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz kezelni, és nem is illik nagyon hozzám. Viszont félek, rövid hajjal rám se néznének a fiúk, mivel csak azoknak a haját dícsérik meg, akiknek hosszú, én legalábbis ezt tapasztalom. Mit gondoltok? Váljak meg a hajam felétõl? Nektek hogy tetszenek az ilyen hosszúságú hajak? 15/L
2011. nov. 15. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én aztán le nem vágatnám! Egyébként lehet szép egy rövidebb haj is, nyugi. De én a helyedben nem válnék meg tőle.
2011. nov. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De jó neked, én már mióta áhítozom olyan hosszú haj után, de alig akar nőni... Szerintem gondold meg jól, mielőtt levágatod, nehogy megbánd(mint én).
2011. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém a derekamig ér, de nekem nem okoz gondot a kezelése. Én a hosszúra szavazok az esetek 90%-ban, de amúgy mindegy, csak ápolt, szép legyen, és tudd viselni, azt a fazont, amit választasz. Az fog lejönni az embereknek. A hosszú haj se mindig szép, ha nem ápolják, vagy nem tudnak vele mit "kezdeni".
2011. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is csak úgy "van". Nagyon szét van töredezve, ezért szerintem nem szép. Már volt vállgig erõ hajam, és imádtam. Azóta már ezerszer voltam fodrásznál, mindenféle volt, de most szeretném levágni. Azt tudom, hogy jól állna, ez nem gond. Már nagyon kell a változás, azt hiszem, pénteken vagy szombaton megteszem. :))
2011. nov. 15. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vágasd le, főleg ha jól áll.
2011. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!