Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a göndör hajról?

Mit gondoltok a göndör hajról?

Figyelt kérdés
Legfőképp fiúk válaszára lennék kíváncsi :D
2011. nov. 17. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Bár én lány vagyok, azért válaszolok: nekem is göndör hajam van, de nem szeretem. Sajnos vasalom, göndören nem tudom hogy kéne hordanom... sehogy sem áll jól. De mondjuk van akinek jól áll a göndör haj. Nekem leginkább az a fajta tetszik (bár az nem a természetes, azt a hajat úgy sütik be), amikor a teteje egyenes, és a fül aljától kezdődnek a hullámok és a loknik. :)


16/L

2011. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A göndör haj szerintem tök jó! Ahogy az egyenes is! De nekem egyik sincs... mert ilyen hullámos, amit nagyon utálok. Én is vasaltam sokáig, de már tönkretettem vele a hajam, szóval most hanyagolom, és egyéb cselekhez folyamodom! :)

Csakhogy fiú válasza is legyen, a barátom jobban szereti az egyenes hajat, vagy azt, ha loknis. :)

2011. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és szerencsére nekem szög egyenes hajam van, nekem nem tetszik a göndör haj egyáltalán. Se fiún, se lányon.
2011. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. igenis létezik olyan haj :) enyém is olyan :))

am én a göndörre szavazok :)

2011. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem erősen hullámos hajam van, pont az a fajta, amivel mindig kell kezdeni valamit hogy jól álljon. Ha göndören hagyom, akkor minden reggel vizezni, hajhabozni kell, ha egyenesre szárítom, akkor vasalni. szeretem, hogy ilyen a hajam, de jó lenne, ha kevesebbet kellene reggel foglalkozni vele
2011. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zenon válasza:
Nekem tetszik a göndör haj.Lányoknál persze.
2011. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó a göndör csak nehéz kezelni.
2011. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jó a göndör haj nekem is ilyen van csak valamikor már megunod és egyenes hajat szeretnél! Ez nálam így van és szerintem másoknál is :)
2012. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!