Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyantát ajánlotok első...

Milyen gyantát ajánlotok első használatra? Hogy is működik pontosan házilag?

Figyelt kérdés
Még soha nem gyantáztam és szeretném otthon elvégezni. Hideg vagy meleg gyanta legyen? Egyáltalán mi a különbség? Egyelőre csak a lábamat szeretném, de nem tudom hogy kell fölvinni, lehúzni stb.
2008. márc. 21. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A hideggyanta macerásabb, pontosabban nagyobb gyakorlat kell hozzá. Én kétszer próbálkoztam vele, meguntam. Beruháztam, vettem egy meleggyanta szettet. Ezzel sokkal könnyebb szerintem. Szőr növekedésével egyező irányban viszed fel a lábadra a gyantát, rárakod a lehúzó csíkod, jól rásimítod. Aztán szőr növekedésével ellentétes irányban (tehát felfelé) határozott, gyors mozdulattal lerántod. Ennyi. De v.színű egyszerűbb lesz kitapasztalni, mint itt a leírtak alapján csinálni. :)
2008. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a meleggyanta jobb. A veet gyanták jók, én azt használok.
2008. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
amugy jo ha előszőr elmész egy kozmetikushoz és megcsináltatod. ebből biztosan megtudod h megéri e neked egy egész meleggyanta szetet venni. megtudod mennyire fáj és látod h hogyan kell.
2008. márc. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

igaza van az elötte szólonak menj el elöször kozmetikushoz aki leszedi , így megtudod mit jelent.


aztán media markt-ban lehet kapni meleg gyantázó készüléket ami olyan mint a kozmetikusoké csak egyes. ez egy gyanta patron amit ez a kicsi gép felmelegít így csak ráhúzod a lábadra aztán késsz. az ára kb 7000 Ft (gép+2 gyantapatron+lehúzócsík+gyantaleszedö olaj)


amúgy a gyantázás lényege hogy a szörszálak növekedésének az irányába legyen a gyanta felkenve és ellenkezöleg lehúzva. ami azt jeleti a ször a lábaszáradon lefele nö így lefele kend a gyantát aztán lentröl húzd fel. a lényeg hogy eröteljes legyen a rántás.


a hideg gyanta: k´t lehúzócsik között van valami gyanta, amit fel kellene melegíteni a kezed között de az szart sem ér, ha ezt használod akkor minimum hajszßarßitßóval melegísd fel és szét szedet ránymod a labadra aztán lehúzod. de lábra nekem semmit sem ért. a meleg gyantát meg forró vízfürdöben kell melengetni és egy aplikátorral felkenni , ami mindenfelé csöpög és fél fürdö gyantás.


ezért ajánlom ezt a gépet mert ettöl nem lesz gyantás a fél ház.

2008. márc. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs gépem és nem is kell, könnyen meg tudom csinálni az egyszerű gyantapatronnal is (ami nem fröcsköl és nem kenem szét vele a fürdőszobát), bedobom a mikróba addig míg fel nem melegszik folyékonnyá és már kenhetem is.

Amúgy tök jók a tanácsok. :)

2008. márc. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!