Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajba extrémebb tincsek?

Fekete hajba extrémebb tincsek?

Figyelt kérdés
Fekete hosszú hajam van és szeretnék bele valami tartósabb szines csíko(ka)t. Gondoltam a rózsaszínre mert imádom ezt a színt és illene hozzám csak olvastam, hogy csak hajszínezőket lehet inkább kapni és az is nagyon hamar lekopik..Élénk rózsaszínre gondoltam. Sehogy sem megoldható? Vagy ha nem ez akkor mi? Szőke esetleg? Hány tincs állna jól benne? nem a tetejére akarom hanem a hajam aljába/közé. Köszönöm a segítséget és a véleményeket!
2011. nov. 18. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Megoldható, leszívatod a hajad, és onnantól kezdve bármilyen színűre festheted.
2011. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
bementem a soroksári auchanba a kallos fodrászkellékeshez és csak hajszínezőt árulnak. honnan szerezhetnék?
2011. nov. 18. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!