Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A striákat csak mezoterápiás...

A striákat csak mezoterápiás kezeléssel lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Évek óta viselem ezeket a szörnyű csíkokat kisbabám születése óta és nagyon szeretném olcsón eltüntettetni ,de eddig csak drága időigényes kezelésekről hallottam olvastam. Az enyémek már kifehéredtek és nem is annyira mélyek. Nagyon szeretném olcsón és akár itthoni kezeléssel teljesen eltüntetni.Lehetséges ez ? Előre is köszi tippeket:)
2011. nov. 18. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A mezoterápia sem rossz,de a kozmetikai termékek is sokat javítanak a bőr állapotán.
2011. nov. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :) már használok párat még nem látom a változást ,de remélem segít:) szeretném ha nyárra eltünnének ,már nagyon szeretnék strandra menni úgy ,h ne féljek fürdőruhában lenni.:)
2011. nov. 19. 14:01
 3/3 anonim ***** válasza:
El kell, hogy keserítselek, és nem is értem miért reménykednek a nők bármi másban a szikén kívül. Fiatalon szültem, kentem is magam krémmel, de az nem veszi fel a versenyt a génekkel és a kötőszövettel. Az a bőr ki van nyúlva, mint egy szatyor amit szétfeszítesz, és soha nem megy vissza, lóg. A csíkok halványodnak, de soha nem fognak eltűnni, és annyira mélyen vannak, amit semmi nem tüntet el. Persze van akinek nem nyúlik meg, csak csíkos marad, nekem megnyúlt. 2 hasplasztikával sikerült megszabadulnom tőle, helyette van egy kb. 50 centis vágásom, ami szintén sose fog eltűnni, és nem túl dekoratív, de én sose hordtam bikinit, és nem is akarok. Viszont így is sokkal boldogabb vagyok, mint azzal a kötényhassal
2011. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!