Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valahol Bp. -n AVON...

Van valahol Bp. -n AVON üzlet, vagy onnan csak rendelni lehet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van. Újpest-Központban az Újpesti áruház fölszintjén a sparral szemben. kis bolt, de csak avon van.
2011. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Astorián, ahogy feljössz a metróból, ott van egy AVON üzlet! :)
2011. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az Újpesti áruház földszintjén már megszűnt :).

De az Újpest Központ környékén, a Burger King után nem sokkal van egy Avon bolt :)

2011. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
A Fogarasi úti Tesco-ban is van egy Avon árus, a postával szemben.
2011. nov. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Budapest legnagyobb AVON boltja Újpesten, az Árpád út 53. alatt található, a bolt neve: Kencefice.
2011. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugati aluljáróban is van egy kisebb üzlet.
2011. nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szia de ha esetleg mégis rendelnél az interneten fennt van a katalógus kinézheted mit szeretnél és én szívesen elpostázom neked. Érdemes megnézni az árakat lehet hogy az üzletben még rátesznek az árára bizonyos százalékot, és nem is biztos hogy minden termékből van. Mintát is rendelhetsz ha ki szeretnéd csak próbálni hogy jó e a termék. A minta kicsi de az ára is az én alapozót, rúzsokat, krémeket is szoktam így venni.
2011. nov. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az üzletekben katalógusáron adják. Amit ráraknak, az annyi csak, amit a nagy rendeléskor kapanak kedvezményt. Egyébként pl. a Dunakeszi Auchanban is van Avon-árus.
2011. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy rengeteg tanácsadó van, akivel személyesen is kapcsolatba léphetsz. Pl. velem is.
2011. nov. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Újpesten. A Sparral párhuzamos oldalon. Ott szoktam mindent venni, mert nem raknak rá plusz árat. Terpermetet pl olcsóbban megtudsz venni, mert a katalógusban 1090ért én már vettem viszont az Avonnál meglepően alacsony áron vettem meg(599)
2012. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!