Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől roncsolódott a hajam és...

Mitől roncsolódott a hajam és mit tehetnék? (hajfestés)

Figyelt kérdés

Schwarzkopf Blonde L1++ hajfestéket használok, itthon festjük a hajamat. Az a problémám, hogy az utóbbi 1-2 festés óta azt vettem észre, hogy nagyon roncsolja a hajamat, vannak olyan tincsek, amik egyszerűen fogták magukat és lett belőlük kb 5-6 cm-es hosszúságú tincs, holott a hajam kb a lapockámig ér. Úgy néz ki, mintha fogtam volna és levágtam volna belőle. Mitől lehet ez?

-Gondoltam arra, hogy lehet, hogy sokáig hagytam rajta a festéket, de akkor nem hiszem, hogy csak tincsek rövidültek volna meg vagy lehet?

-Vagy lehet, hogy ritkábban kellene festeni a hajamat? De olyan hamar lenő és úgy csúnya. Vagy van olyan technika, amivel csak a lenőtt tövet festem hozzá az egész hajhoz?

-Ha veszek sima hajfestéket, ami 1-2 árnyalattal sötétebb, amihez nincs szőkítőpor, csak maga a hajfesték, az nem roncsolja annyira? Azzal milyen gyakran lehet hajat festeni? És lehet az egész hajat mindig vagy csak a lenőtt részt?


2011. nov. 21. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

De bizony leégette a hajad a festék...


Vagy továbbhagytad rajta,vagy eleve olyan erős a festék,hogy lemarta a hajad :S


Gyorsan vágatnod kell,jó sok pakolást rátenni és ezentúl nagyon spéci hajfestékre váltani.Nekem ami nem roncsolja:

sublime mousse a loreáltól(nincs benne ammónia és fényt is ad a hajnak)

2011. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem válaszolok, de ez engem is érdekelne. :$
2011. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Válassz sötétebb árnyalatú szőkét, akár színezőt (az még jobb), és később csak a tövét fesd! Ha mindenegyes alkalommal leszívaattad a hajad, nem csodálom, hogy letört!(színezővel festheted az egészet, az ápolja)

Ami még jó: balzsamok, pakolások minden hajmosás után!

Ha meg megint visszzatérsz a hidrogénszőkéhez, akkor csak a lenőtt részt fesd be!

2011. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja igen ajánlom a Loreal termékeket, drágák de jók!
2011. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!