Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok erre a bőrre?

Mit ajánlotok erre a bőrre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy ideje elég csúnya a bőröm.. Akne - mitesszeres - pattanásos.. vannak hegek is...nem az egész arc, többnyire a T- zóna.. az ercom két oldalán csak hébe- hóba jön ki egy patti. :) A bőrgyógyász éjjelre Aknemycin, nappalra Eryfluid ldatt ir fel.. De annyira szárítják a bőrt hogy már hámlik. :( Nem tudom mit tegyek.. használjam tovább? Lehet ha hámlik szebb lesz? Vagy használjak mást? Valakinek valami ötlete? Esetleg járt valaki hasonló cipőben? Drogériában nem találok arcápolot olyan felirattol hogy "száraz, pattanásos bőrre"
2011. nov. 22. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A kúrát csináld végig,mert általában ezek használják,csak sajnos türelmesnek kell lenni.Nehéz kivárni az eredményt...

Hidratáld az arcod és igyál sok-sok folyadékot!

Nem tudom mennyit szánsz rá,mert rengeteg féle készítményt lehet kapni.

Általában az van ráírva,hogy: problémás bőrre-szóval ezt keresd.De kérdezd meg az eladót nyugodtan.Amúgy már gyógyszertárakban is lehet kapni termékeket,szóval gyógyszertárost is nyugodtan megkérdezhetsz!


Vichy-nek,La roche posay-nek nagyon jó készítményei vannak.

Vichy-nek van alapozója is.

2011. nov. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jav:használják=használnak:)
2011. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikus?
2011. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aknesol és Dermofil paszta, az utóbbi is szárít, de nekem bevált mindkettő, nézz utánuk szerintem.
2011. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hámlás attól van,hogy teljesen kiszárad a bőr.Inkább ajánlok kozmetikust,mert ő kitisztítja, kérhetsz krémet.A bőrgyógyásznál meg szedd be,kend be és annyi.Kevert bőröd van,ilyen terméket találsz.
2011. nov. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!