Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az a baj, h szeretnék tetoválá...

Az a baj, h szeretnék tetoválást, de nem tudom milyen legyen. Tudtok tippeket adni, h miből induljak ki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Azt már tudom hova szeretném, az oldalamra. Pl. Ahogy itt van. [link]

De nem akarok, virágot, szívecskét, állatot, szögesdrótot vagy hasonlót. Tudnátok adni tippeket, h h döntsem el h mit szeretnék, miből induljak ki? Csak mert egyedit szeretnék. Illetve terhességnél ha megnyúlik ott a bőr utána csúnya lesz v visszanyeri a formáját a tetkó is?


2011. nov. 24. 14:19
 1/6 A kérdező kommentje:
A 2. képre gondolok a linkbe.
2011. nov. 24. 14:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha pl szeretsz táncolni,vagy énekelni gitázozol v hasonló esetleg a hobbidbol indulhatnál ki. És igen terhességnél megnyúlik és eléggé csúnya lesz .(tapasztalat) :)
2011. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ ne mááár :( és neked is az oldaladon van, v a hasadon?
2011. nov. 26. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Én ezt igazából sosem értettem, ha valaki akar egy tetoválást, azt se tudja milyet, csak hogy legyen. Szerintem a tetoválás az önkifejezés egy eszköze, valamit közvetíteni akarsz, tudatni magadról a világ felé, nem pedig felütni egy könyvet és rábökni egyre hogy ez milyen királyul néz ki. Pláne hogy egy anonim fórumon, vad idegenek mondák meg mit varrass magadra, ez elég gáz.

Azért is gáz mert lehet hogy két nap úgy megbánod az egészet ahogy van.

2011. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szóval, két hónap múlva úgy megbánod az egészet. Ezt akartam írni.:)
2011. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor te valamit félreértettél, én egyedit szeretnék aminek hozzám van köze és senki máshoz, egyébként szöveg már van. És ha értelmezed a kérdésem akkor rájössz, h ahhoz kérek segítséget, h miből induljak ki nem pedig, h mit rakassak magamra. Elsőnek köszönöm!
2011. nov. 26. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!