Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna haj világosítása...

Sötétbarna haj világosítása csak szívatással lehetséges?

Figyelt kérdés

Fodrászatban persze, nem otthon...


Sötétbarna hajam van, sose volt festve, de már nagyon unom és kiszeretném világosítani. Legszívesebben szőkésbarnára.

De úgy hallottam, hogy a szívatás tönkreteszi: kiszárad, eltörik, és olyan seprű végű lesz.. ez amúgy igaz? Van más mód a világosításra?


2011. nov. 26. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
hát szerintem mindenképp kérdezd meg a fodrászodtól, de a szivatás az tényleg nagyon tönkrevágja a hajat, de végülis mindenkinek másmilyen mértékben. egyénként a hajfestésre nem gondoltál?
2011. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a Palette termékei közt van olyan ami világosítja a hajat. Én is kíváncsi lennék rá h működik-e. :)


[link]


itt nézz szét!

2011. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!