Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a felvarratott hajat...

Ha a felvarratott hajat leveszik mert ugyebár lenőtt, akkor ahol összerakták az én hajammal onnantól az én hajam is levágják?

Figyelt kérdés
Lehet h egyértelmű de fogalmam sincs
2008. márc. 23. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megnézik, hogy hol a te hajad. Mert aki ilyeneket készít, annak tudni kell, hogy hol kezdődik a saját hajad. Amúgy meg lehet, hogy levágatnás így is úgy is, mert a varrásnál a te hajas is sérül és benne marad a nyoma a hetek alatt.
2008. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem.

mühaj felrakatnak én két fajtáját ismerem, varrás, ragasztás.

a varrásnál a hajtöhöz varrják, olyan mintha rákötöznék a hajra, azt ugyan úgy leszedik és akár újból felhasználhatod. a ragasztásnál pedig egy különleges ragasztót használnak aminek van leoldója és így azt is újra feltudod használni.

2008. márc. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy vágják le a hajad!:) A felvarrás úgy működik,hogy a saját hajadból vékony fonatot készítenek a fejtőhöz,és ahhoz varják a tresszelt hajat.Nagyon szép,nem látszik a pótlás,de elég kényelmetlen,én 5 éve viselem. A "ragasztásos" módszer sem jó,mert hullanak a csomók.Amúgy ezt már nem ragasztóval,hanem keratinnal illesztik.
2008. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!