Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet intim területet...

Hogyan lehet intim területet szőrteleníteni gyulladásmentesen?

Figyelt kérdés
Milyen krémekkel, borotvával lehet mindezt házilag, praktikusan stb. megoldani? Annyi mindent olvastam már ezzel kapcsolatban. Tényleg jó a borotva és tényleg kerüljük a szőrtelenítő krémeket?
2008. márc. 24. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Intim területen inkább borotválj, mert a krém éget. Szerintem tök mindegy, hogy milyen borotvát használsz, és lehet kapni gyulladás ellen krémeket is. Nézz szét, biztos van többféle is.
2008. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem feltétlen a borotva a jó! nekem is állandóan begyullad,mondjuk csak a bikini vonal az ami dúrván néz ki am. nem...de én se tudok semmit arra h ne legyen begyulladva!Vszínüleg a borotva a legrosszabb megoldás..de mást nemtok, ami nem fájdalmas...
2008. márc. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem annyira begyulladt, hogy nem bírom megállni vakarás nélkül. (amit persze nehéz megállni nem otthon) Én mostanában elkedztem csak a bikinivonalat legyantázni (görgőfejűvel) és már csak a többi részen vakarózok:D Először durva volt meg eléggé durva, erős szőrzetem volt vérzett is alatta, de már kezd véknyabb szőr nőni és már nem fáj annyira. Próbáld ki ha bírod a gyantát:)
2008. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Epilátor bevált, először fáj, de meg lehet szokni
2008. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!