Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a házilag...

Mi a véleményetek a házilag elkészített olivaolajos hajpakolásról?

Figyelt kérdés

Az interneten olvasott recept szerint olivaolajat tojássrgájával össze kell keverni, majd a fejbőrre,és hajra kenni , és 30 percig melegen tartva dúcolni.

Ez után megmosni kímélő samponnal, és a szokásosan használt hajkondícionálóval.

Ez így rendben vagy? használta már valaki? nme lesz túl zsíros vagy büdös tőle a hajam? használ? Fényes lesz?


2011. nov. 30. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A tojásról sokan írták hogy nem jó, benne marad a szaga a hajban ezért én azt nem használom. Én csak egyszerűen egy fél deci olívaolajat felmelegítek, rákenem a hajamra, a tövére nem nagyon. Átmelegítem hajszárítóval, befóliázom, rátekerek egy törülközőt és így hagyom 2-3 órán keresztül. Aztán samponnal kétszer megmosom és kész is. Szép fényes, puha lesz tőle a hajam.
2011. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha ez valóban jónak tűnik. köszi. szerintem alkalmazom majd ma. és ha mindezek után még rákenekm a megszokott balzsamojmat? az gáz? Mert annak nagyon finom az illata ki nem maradhat:)
2011. nov. 30. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Rákenheted de szerintem ilyenkor fölösleges mert maga az olaj nagyon jó kondícionáló. Mondjuk a fújós balzsamot én is szoktam ilyenkor utána használni de volna muszáj.
2011. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem nagyon-nagyon bevállt, én sem hittem volna. egy gond van vele, mikor felkened rögtön kemény lesz, de nekem semmi szag nem maradt utána ,nem is lett zsíros és a hajam szuper lett.festett szőke hajam van és a vége eléggé száraz volt, eddig semmi sem segített igazán, aztán kipróbáltam ezt a pakolást. rögtön az első alkalom után (én rajtahagytam kb egy órát) szembetűnő volt a különbség, a hajam selymes tapintású, puha lett, a végei nem szárazak. asszem nem fogok drága hajpakoláspkat venni ezután csak ezt használom.
2011. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, ja azt nem írtam hogy utána ugyanúgy megmosom a hajam és teszek rá balzsamot is.
2011. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!