Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kreppelés nagyon károsítja...

A kreppelés nagyon károsítja a hajat?

Figyelt kérdés
egy ideje rászoktam a kreppelésre de mindenki azt mondja hogy nagyon káros. Ez igaz?? és tehetek ellene valamit??
2011. dec. 1. 21:16
 1/7 anonim válasza:
Régen én is kreppeltem a hajam. De abbahagytam .. meg így utólag visszagondolva elég hülyén néztem úgy ki. :D Viszont ha szereted így a hajad akkor használj hővédő szereket rá. Én ugyan egyenesítem, de én is használok rá, mert kell .. mivel én még festem is ráadásul szőkére az én hajamnak annál inkább szüksége van ezekre. :/
2011. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz! Én régen, annyit kreppeltem a hajam és nagyon durván eltört, pedig használtam hővédőt :S Szerintem heti 1-2 nél többször ne csináld. Hajmosás után bekreppeled, aztán úgy marad a következő mosásig. Mást nem igazán tudsz tenni, ha te úgy szereted hordani, de csúnya következménye lesz neki idővel :/
2011. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Káros és nagyon ódivatú is.
2011. dec. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! de azt megkérdezhetem hogy miért ódivatú??
2011. dec. 2. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
2. vagyok. Szerintem nem ódivatú azért, mert mondjuk 6-7 évvel ezelőtt volt nagy divat. Igaz, hogy átváltotta a kreppelt hajat a kivasalt haj, de én sok lányt látok kreppelt hajjal és ezért nem mondanám annak.
2011. dec. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát igen én sem értem miért lenne ódivatú... ha mindenki éppen a mai divat szerint öltözködne/készítené a frizuráját akkor az elég érdekes lenne... de hát ez is egy vélemény
2011. dec. 5. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze nem kell mindenkinek ugyanúgy kinéznie,de modt mutattál rá a lényegre,hogy "ha mindenki a mai divat szerint.....stb" igen..Ez régen volt divat.
2011. dec. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!