Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érhetném el, hogy ne...

Hogyan érhetném el, hogy ne legyen olyan zsíros a hajam és a bőröm?

Figyelt kérdés
Hetente 2X mosok hajat head and shoulderssel, de kb. 2 nap múlva ugyan olyan a hajam. És a bőrömről ne is beszéljünk... Pattanás ellen tudtok valamit? (tini vagyok)
2011. dec. 2. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam mindent, de egyedül a Szulfokoll termékek váltak be. Ezek közül a sampont és az arclemosót használat, nekem nagyon beváltak! Kénes tartalmú készítmények, amelyek nagyon szárítanak. Gyógyszertárakban kapható, nem drága (kb 600 forint). Ha valami kérdésed van, dobj egy üzit bátran! Remélem tudtam segíteni! :)


15/L

2011. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*Ezek közül az arclemosót és a sampont használtam...


Bocsi, késő van már picit. :D

2011. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem is választhattál volna jobbat a head and shoulderssnél. Nekem a csalán sampon nagyon bevált és a legjobban a zsíros arcbőrömre a kénes szappan (gyógyszertár).
2011. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!