Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csinálják az intim gyantát?

Hogy csinálják az intim gyantát?

Figyelt kérdés
Mindent ki kell ott "pakolni" a kozmetikusnak? Vagy ez hogy működik?
2008. márc. 25. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A jobb helyeken kapsz egy papirtangát,amit felveszel a saját bugyi helyett és úgy csinálják.de hát ha az egészet le akarod szedetni,akkor eléggé látszik minden,szóval nem a szégyelőseknek való..bár a kozmetikusok általában tapintatosak meg végülis nem ciki mert senki más nem látja. Egyébként én is épp keresek egy jó kozmit erre a célra.
2008. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
az én kozmim, úgy kezte kb 5 évvel mikor elöszlör oda mentem, hogy elkezdi a normál fazont és egyre bejebb megy ha nem bírom nem szedi tovább. saját bugyiban vagyok mindig, és félre húzom, elöl simán csak szétnyitom a lábam, de lejebb a puni mellet és fenekemnél, teljesen felkell húznom a lábam és beterpeszteni. neki nagyon kikell húzni a bört ezért is kell terpeszteni, hogy ne legyél véraláfutásos és egy rántással lejöjjön. aztán ami még intim utánna rendesen gyanta leszedövel lekeni, és utánna meg nyugtato krémmel(nem tudom a nevét valami baba krém szerintem) bekeni. de természetesen csak a böröd, és nem nyúkál. amúgy ö mondja hogy lábemel, feljebb jobban terpessz. kb 2 perc alatt szedi le.
2008. márc. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én le szoktam venni a bugyim, sokkal kényelmesebb úgy nekem is meg a kozmetikusnak is. Gondolom, nem az a fő gondja, hogy én hogy nézek ki alul... Ez a munkája és slusz. Sok sikert!
2008. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!