Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetováltatni szeretnék, de...

Tetováltatni szeretnék, de félek, hogy megbánom, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Olyan dolgot tetováltatnék magamra, ami nekem sokat jelent, szóval ilyen szempontból nem bánnám meg, de azért ijesztő, hogy öreg néni koromban is rajtam lesz. Ti megbántátok?
2011. dec. 8. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Micsoda véletlen,ma pont ezen gondolkodtam én is,néha még attól is félek,hogy megbánnám,mert lehet később máshogy gondolnám. Hát igen egy életre szól,jól át kell gondolni.
2011. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Te is szeretnél tetováltatni? :)

Én van, hogy már úgy vagyok vele, hogy kész megcsináltatom, aztán utolsó pillanatban eszembe jut, hogy ez rajtam lesz 60 éves koromban is... és ilyenkor elbizonytalanodok.

Pedig tényleg nem hallo kittyt meg pillangót szeretnék tetováltatni, ennek jelentősége lenne, egy olyan időszakra emlékeztetne, ami hol szomorú, hol vidám volt, de mindenképpen fontos része az életemnek.

2011. dec. 8. 23:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen,szeretnék,csak még túl fiatal vagyok még 2 évet kell várjak,de akkor se biztos. És én se pillangót meg ribancrendszámot akarok,amit akarok nekem is fontos és ha ránézek biztos mindig megmosolyognám és eszembe jutnának az emlékek,csak hát nem tudom :D

Majd eldől :)

2011. dec. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Één is így vagyok,már 6-7éve megvan a fejemben minta,de aztán mikor elindulnék és pénzem is van,visszafordulok.Egyszerűen rettegek,hogy elronják,plusz attól,hogy megbánom ... :(

Szóval most így azt mondom,hogy még mindig nem csináltatom meg.Ha kell,akkor 40 évesen,de megcsináltatom.:)


25N

2011. dec. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem amíg gondolkozol rajta, hogy megbánnád, ne csináltasd meg. MAjd ha már biztos leszel a döntésben. :D Az a tuti, akkor van a legkisebb esélye, h később sajnálni fogod.
2011. dec. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van kettő, igazából nem bántam meg egyiket sem annak ellenére, hogy nem pont úgy sikerült, ahogy kellett volna, de ez nem kimondottan a tetoválás hibája.

Olyan dolgot tetováltattam, ami nem fog változni 20 év múlva sem, de ez az öregség-dolog szerintem hülyeség, 70 évesen már amúgy sem túl szép az ember bőre, nem a tetoválás fogja elrontani...

Ha majd nagyon gáz lesz a helyzet, olyan ruhákat fogok hordani, hogy ne látszódjon belőle semmi:-D

2011. dec. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

évekbe telt, mig megtaláltam magamnak a megfelelő tetoválást....és tervezek még párat....de még van időm:) tudom, hogy soha nem fogom megbánni, mert nem feltünö helyeken vannak hatalmas szines tetkoim, engem tükröznek.....rolam szolnak...hozzám tartoznak...illetve még csak az az egy ami van:)

23L

2011. dec. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a minta már megvan, de a megfelelő tetováló még nincs. Olyannál szeretném csináltatni, akinek tényleg az ilyen minták a specialitása.

Meg azért pénz kérdése. Olcsón jó tetoválás... na hát olyan a világon nincs.

2011. dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Ha így állsz neki, meg se csináltasd, mert biztos megbánod!
2011. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha bizonytalankodsz akkor ne csináld! Ha teljesen magabiztos vagy benne és nagyon-nagyon szeretnéd (és elmúltál már 18) akkor csináld:)

Én 20 éves koromban csináltattam az elsőt és később még tervezek másikat is, én nem bántam meg de fel se merült, hogy megbánnám


21L

2011. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!