Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sajnos elég erős a "szőrzetem"...

Sajnos elég erős a "szőrzetem", és sok is. Mit tegyek az intim részeken?

Figyelt kérdés
Ha borotválom vagy krémmel szedem le, attól még erősebb lesz. A gyanta nem okoz sérülést erős szőrszálak esetén? Ki hogy oldja meg? Én eddig csak nyáron szedtem le a bikinivonalat, de szeretnék valami megoldást végre.
2008. márc. 26. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én gyantázni szoktam , meleg gyantával. Eleinte borotváltam, de elég gyakran kell, macerás, gyanta meg két perc alatt megvan. Gyanta nagyon fáj, de ki lehet bírni. Szerintem csináld úgy, hogy ha nagyon hosszú, akkor vágd le ollóval kb. fél centisre, utána pedig gyanta. Ha meg nagyon fáj, akkor marad a borotva.Utána ne felejtsd el bekrémezni, valószínűleg ki fogsz pattogni utána.
2008. márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem most hagyd abba a borotválást inkább meleggyanta. ha magadnak nem mered akkkor elmehetsz kozmetikushoz. sokkkal jobb hidd el az első néhány alkalom nagyon rossz de utána jobb lesz. nem kell olyan sűrün csinálni mint borotvával és gyengülnek is a szőrszálak
2008. márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Magamnak hogy tudom? Ki kéne feszíteni a bőrt hozzá, nem? És csak két kezem van :D Nem sérül a bőr a gyantától?
2008. márc. 27. 07:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobb, ha kozmetikusra bízod. Egy ideig magamnak csináltam, százszor jobban fájt, és az eredmény sem lett tökéletes. Egy jó szakember pedig 20 perc alatt megoldja. Havi 1200-ből simán kijön bárhol, ennyit szerintem megér!
2008. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én meleg gyantával szoktam, és igen ki kell feszíteni a bőrt, én egy kézzel szoktamvagyis két ujjal. Gyorsan végzek vele és lehet hogy bután hangzik, de én nem szeretném ezt másra bízni...Úgyhogy megtanultam megcsinálni:)Gyakorlás aztán másodszorra már simán menni fog:)
2008. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyanta!

Nekem is olyan intim helyen, mint a drót. Egyetlen hátrány h ugye meg kell várni míg kinő, úgyh nem mindig vagy sima :S

Intimgyanta 1200 borravalóval együtt, 10 perc alatt megvan, és ki lehet bírni szerintem. Utánna pöttyös, raksz rá bepanthent vagy neogranormont és jó lesz

2008. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!