Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az lehetséges hogy a fanszőrze...

Az lehetséges hogy a fanszőrzet és a herezacskó borotválása után a szőrök inkább "pelyhesebbek" (puhábbak) lettek mint voltak? 17/F

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a borotválástól inkább erősödik.
2009. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem is
2009. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Mondjuk én lány vagyok, de én is azt veszem észre hogy már nem is olyan erős a szőr, mint voltam, hanem puha és pelyhes.
2009. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) főként az utsónak, az a legbiztatóbb:D
2009. máj. 16. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Régi vicc, hogy erősödik a borotválástól... De nem baj, bizakodj csak! Szerintem azért enyhe túlzás a herezacskódat borotválni. Főként 17 évesen :DDDDDDDDD
2009. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted hogy régi vicc?, hát elégé szörösödő típus vagyok de csak havonta szoktam borotválni vagy ha szükséges
2009. máj. 16. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, borotválom magam "odalent", nekem nagyon megerősödött tőle! És nem csak ott, hanem a lábamon meg a hónaljamon is. Sokkal erősebbek a szőrszálak, mint azelőtt. Nem értem borotválástól hogy lenne már pejhesebb, hacsak nem gyantázod vagy epilálod, úgy tudom ezek lágyítják a szőrszálakat huzamosabb használat után.
2009. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Régi vicc=mindenki tudja, hogy..., ezer éve tudjuk, hogy..., bizonyított tény... stb
2009. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem, köszi szépen
2009. máj. 17. 10:51
 10/10 anonim válasza:

Pelyhesebb érzetet azért kelt, mert a szőrszálaidat bizonyára nem régen kezdted borotválni... Ez pontosan olyan mint mikor a hajadat az első pár alkalommal mondjuk 3as-ra levágják... :) Idővel viszont sűsrűsödni fog a szőrzet, azaz ott ahol régen egy szőrszál volt, ott mondjuk most majd 3 fog kinőni :) És természetesen a szőr hagymája is minden alkalommal erősödik, végtére is az evolúció során nem hiába nem vesztettük el azokon a bizonyos helyeken... védő szerepük van, melyhez a szervezet próbál minél erősebben, hatékonyabban hozzájárulni... Ha te "lerövidíted", még erősebbé válnak, stb. (-Mondhatni makacsul nem hadják magukat :P )

Depiláció során pedig te valójában hajhagymástul csupálod ki a testedből a szőrszálat, így az minden alkalommal gyengül, ugyanis először új hagyma kell "kelekezzen"...

2015. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!