Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fontos! /kép/ jól állna?

Nagyon fontos! /kép/ jól állna?

Figyelt kérdés
zöld szemem van, nem túl barna de barna bőröm, sötétbarna szemöldököm, és sötétbarna/középbarnás hajam jól állna ez a hajszin? és hogyan érhetem el? nagyon roncsolna? és hogy érhetem el ezeket a hullámokat? [link] előre is köszönöm:))
2011. dec. 11. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jól állna!! Nekem is pont ilyenek a 'paramétereim', és volt pont ugyanilyen hajam!:)

Mi szőkítő krémet használtunk, meg azt hiszem Alfaparf hajfestéket, a hullámokhoz nem tudok tanácsot adni, szerintem ezek természetes, diffúziós hajszárítóval megfújt tincsek.:)

2011. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Eléggé tönkretennéd a hajadat és nem biztos h jól állna.

Nekem volt hasonló kicsit sötétebb szőke (de kék szemem, világos bőröm és sötétszőkés a szemöldököm, a hajam középbarna)úgy jól állt.


A barnásabb bőr még elmegy, a zöld szem jó, de a sötét szemöldököt mindenképpen világosítani kellene ehhez az árnyalathoz.

arra számíthatsz h 3 hétre rá már látszik az intenzív lenövés...ami elég csúnya (én azért hagytam fel a szőkével).Azért gondold meg! Tökreteszi a hajadat!


ha mégis akkor olyan hajfesték ami legalább 4-6 árnyalatot világosít egyszerre és szigorúan hamvas szőke!!!!! Mert ez egy alapban hamvas szín!


először szőkítő, pl:

[link]

majd egy hamvas szőke árnyalat rá:

[link]


így tuti két lépésben szőke lennél.


Ha mégsem vagy annyira sötét barna, hanem inkább világosszürkés vagy seszínű a hajad akkor csak ez elég:


Pl. Palette A10

[link]


esetleg fodrászkellékboltba menni, kiválasztani egy szép hamvasszőkét, és venni hozzá egy 9%-os vagy 12%-os hidrogén-peroxidot!

Én ezt ajánlom, mert ezek jók, és ott segíteni is tudnak.


vagy: fodrászkellékboltban veszel szőkítőport+ 9%-os hidroxit + utána rá a hajfestéket ami hamvasszőke legyen de ne legyen intenzív világosító, hanem ami nem világosít sokat.


A kiszőkített hajra nem kell nagyon erős világosító festék.

2011. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem a barna bőr szőke haj nem valami természetes. Én a természetes külsőt szeretem...
2011. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem sem lenne valami jó
2011. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tenné tönkre, hidd el nekem!(első vagyok) Semmi baja nem volt így a hajamnak! A szőkítőporos-oxis hülyeséget felejtsd el, amit tanácsoltak, az teszi tönkre a hajat! A Palette lakossági hajfestékekről megint ugyanez a véleményem(nemcsak nekem), nagyon roncsol, szárít és rongál!

Megjegyzem, hogy döglöttek utánam a pasik ezzel a hajjal, pont ugyanilyen paraméterekkel!! Zöldes szemem van(borostyán sárgás színű napfényben), közép barna bőrön(tehát nem baba-fehér),sötét szemöldököm, és olyan hajam mint amit írtál!

2011. dec. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! jobban átgondoltam és nem lenne az igazi mert igazán sötét a szemöldököm:/ pedig úgy tetszik az ilyen haj:// köszi a tanácsot is de ha csináltatnám tuti nem itthon hanem mesterfodrásszal
2011. dec. 11. 21:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csináltasd meg,egyszer mindent ki kell próbálni:)

Kozmetikus meg majd megcsinálja a szemöldöked is.Picit világosabb barnára és kész:)


Nekem anno olyan jól sikerült,hogy azt hitték eredeti a hajam és a szemöldököm is :D

(ja és én sötétbarna hajú és szemű vagyok+fekete szemöldökű is)

2011. dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
még megfontolom:) de nem nő le túl hamar? és a lenővés nem nagyon csúnya?:/ a szemöldöknél is.. milyen gyakran festeted?
2011. dec. 13. 17:04
 9/11 anonim ***** válasza:
én mikor szőke voltam, kb. 3 hetente kellett festetnem és undorodtam a lenövéstől :D pedig fehér bőröm van. szerintem ez barnával még durvább. bár te tudod...
2011. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Uhh szerintem nagyon nem állna jól!!Zöld szemhez még elmegy a szőke haj!!de a barna bőrhööz??úristeeen!!
2011. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!