Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20 éves létemre anyám nem...

20 éves létemre anyám nem engedi, hogy fessem a hajam. Van vki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Pedig már befestettem nem is egyszer, de mindig kiborul miatta, de totálisan! Pedig már nem 14 éves vagyok... szte ez hülyeség, és felesleges dolog. De ha nekem így tetszik?! nem érti meg, h ez már nem annyira károsítja a hajat, sőt, utána mindig tök jó puha a hajam.
2011. dec. 12. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

20 évesen szerintem már el tudod dönteni, hogy mit szeretnél....

Én nem engedném neki, hogy beleszóljon-max. tanácsot adhat, de ennyi. Ha így tetszik neked, hát akkor ez van-nagylány vagy, tudsz önállóan dönteni. Majd egyszer megunja és beletörődik.....

2011. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én anyum is olyan, hogy hiába vagyok felnőtt nő (értsd úgy, hogy igazán felnőtt, azaz külön lakom, férjem, gyerekem van, 27 vagyok), ha valamivel nem ért egyet, fújol rá állandóan. Nem tiltja meg, hiszen azt már régóta nem teheti és nem is tenné, DE állandóan szóba hozza és győzköd, és fújjol. Pl. egy ruha, amit meg akarok venni és megmutatom neki, ha neki nem tetszik, mindig szóba hozza hogy milyen borzalmas, vagy tetkó, amit csináltatok, állandóan mondogatja hogy mekkora baromság, és olyannyira felidegesít magát rajta hogy ki is megy rágyújtani :)


A szüleink. Ha bele nem is szólhatnak, azért megpróbálnak terelgetni egy bizonyos irányba, melynek ha ellenállunk, akaratunkon kívül is felidegesítjük őket. Bármennyi idősek is vagyunk :)

2011. dec. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nm csak anyud szégyene hanem tiéd is.20 éves felnőtt nő létedre már nm kellene édesanyád beleegyezésére várnod.
2011. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem csak az jut eszembe, hogy talán nem te keresed meg rá a pénzt? Úgy elhiszem, hogy zavarhatja. :D

Amúgy meg zavarja. Utólag mit tud csinálni?

2011. dec. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megkeresem rá a pénzt, én is külön élek már tőlük, egyetemre járok és dolgozok is. Nem a beleegyezését kértem, hanem amikor jött át bnőm befesteni a hajam (akkor éppen OTTHON otthon voltam), akkor kiakadt, h na neee, már megint be akarom festeni a hajam?! és h ezzel kicsinálom őt, meg mindjárt szívrohamot kap stb stb... -.- nos figyelmen kívül hagyom, de hiába mondom neki, h az én hajam, hadd csináljak már vele, amit akarok, nem érdekli. Nem tudok vele mit kezdeni, de amúgy meg érdekel, h mit gondol, mivel az édesanyám, szeretem. Tudom, h engem "félt", de iszonyatos.. Hogy magyarázzam el neki a helyzetet, h nyugodtan végighallgasson???
2011. dec. 13. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!