Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik sampon az, amitől nem...

Melyik sampon az, amitől nem áll szét a hajam?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem használsz balzsamot akkor mindegyik sampontól szét áll a hajad! Nekem ez a tapasztalatom! Hiába reklámozzák hogy ilyen tápláló sampon meg olyan tápláló stb... nekem egyik se volt jó önmagába! Fodrász cikk boltba lehet kapni Kallos márkájú balzsamot, jó sok van benne és olcsó! Az nagyon hatásos! Ja és ha néha(pl két hetente) rajta hagyod a balzsamot a hajadon fél órát akkor még szebb lesz! És nem fogsz ugy kinézni mint ha most rángattak volna ki a tyúkólból!:D
2008. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sokat számit az is h hogyan száritod a hajad. mindig fésüvel szárits főleg ha egyenes hajad van. ha göndög akkor meg hajhabbot használhatsz
2008. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Balzsam, plusz én hajszárítás után, még melegen egy kendőt kötök a copfomra, hogy teljesen betakarja a hajvégekig, és hagyom az alatt kihűlni. Ez bevált nekem.
2008. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!