Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni hajvágás kérdés?

Otthoni hajvágás kérdés?

Figyelt kérdés
szóval hátul nagyjábol egyformára szeretném vágni, az jó úgy ha szakaszonként marokra fogom és az ujjam végénél levágom?elvileg így mindenhol ugyanakkora lesz mivel a kezem nem lesz kisebb sem nagyobb...tudom hülyeség meg menjek inkább fodrászhoz...de azért mégis. jó ötlet ez így? nagyjából pont ilyen hosszúságúra szeretném hátul...
2011. dec. 18. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam,hogy teljesen hátraférsülöm az egészet a hátamra, aztán hátranyúlok egy kezemmel a tarkómnál lévő leghosszabb középső részhez és egyeneletesen húzom le az ujjaim közt a tincset,a végét pedig levágom:)

utána ezt csinálom oldalt is!

Felül pedig úgy vágom mint a fodrászok,hogy középen leválasztok egy vastag tincset,amit felfelé húzok,tehát h égnek álljon és a végét egyenesre vágom,majd oldalról is felfelé húzom újra és egybe vágom két oldalt,majd az összes hajam egybefogom és égnek állítva megint ujjak közéfogom és vágom.


Mostanában nem járok fodrászhoz,de a fodrász is ugyanígy csinálja:)

3-4hetente csinálom,és sosincs törött hajszálam és tök egyeneletes:)

Oldalt szoktam az arcomnál lépcsőzetes formát is,oldal frufrut is szóval ez nem rossz módszer

Már ha érthetően írtam le ::)

Remélem segítettem.

2011. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mármint egyeneletes lépcsős:)
2011. dec. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem teljesen világos amit leírtál de köszi:
2011. dec. 19. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!