Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bármekkora körömre tudnak...

Bármekkora körömre tudnak műkörmöt építeni?

Figyelt kérdés
nagyon durván lerágtam sajnos, az összes többi szép. de egy tényleg nagy mini. tipp+zselés mehet rá ettől?
2011. dec. 18. 22:34
 1/7 A kérdező kommentje:
*az egyiket rágtam le csak nagyon durván
2011. dec. 18. 22:34
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Nagyon ügyes műkörmös bármekkorára tud építeni.

A tipp zselét pedig felejtsd el nagyon gyorsan,mert az már elavult és veszélyes módszer.


Épített zselés műkörmöt kérj.Bármit is mond a műkörmös,tippes műkörmöt ne engedj neki.

2011. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Épített.
2011. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
huh nagyon szépen köszönöm! de úgy képzeld el, hogty ez tényleg így tövig rágva van..soha nem rágtam a körmöm, de ennél az egynél nem bírom ki...nagyon meggyengült egy másik műkörmös csaj miatt még...és azóta mindig betörik..én meg nembírom ki h nerágjam,mert mindenbe beleakad. (bocsi ha néhány dolkgot egybe írok,amit nem kéne, de nem jó az szóköz annyira):D
2011. dec. 18. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy mehet rá műköröm, de a tippet nagyon felejtsd el. rágott körömre egyébként sem szabad tippet ragasztani, mert nincs elég felület, hogy megmaradjon.

Épített technikával mindent meg lehet csinálni, aki azt mondja, hogy nem, az nem ért hozzá és béna. Jó körmös csak azért tart tippet, hogy azon gyakoroljon mintákat.

2011. dec. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én letörtem a körmöm, a sajátomat is vitte félig :/ de ráépítette a zselét, fájdalom mentesen, nagyon szép lett.. előtte nagyon durván nézett ki, félig letörve, látszott a hús meg minden.. De megcsinálta gond nélkül.. igaz picit fájt mikor a zselé húzott össze, de kibírtam, kevésbé fájt mint mikor letört :D
2011. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én ugy tudtam hogy kis körömre nem lehet műkörmöt tenni!Am én a porcelánt szeretem!
2011. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!