Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék tanácsot kérni,...

Szeretnék tanácsot kérni, hajfestés probléma megoldásában! Az eredeti hajszínem szeretném visszakapni! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Az eredeti hajszínem sötétbarna 2évvel ezelőtt viszont befestettem világosbarnára/sötétszőkére de nagyon megbántam! Fél éve visszafestettem sötétbarnára és pár hónapig nem festettem mert gondoltam ha lenől akkor visszajön az eredeti színe viszont tévedtem... A hajszínem nem sötétbarna lett hanem csúnya fakó. Van valami megoldás rá hogy állandó festegetés nélkül visszakapjam az eredeti hajszínem?
2011. dec. 19. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
válassz a hajszínedhez leginkább hasonlító színt, fesd be azzal utoljára, utána már ne. lesz egy kis árnyalatkülönbség, de az kibírható.
2011. dec. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ugyan ezt csináltam, de nemszép csúnya a tetején kicsit úgymond vöröses is....
2011. dec. 19. 03:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Türelem...egy festéstől ne várj csodát.Az én hajam eredetileg középbarna platinaszőkére festettem. 6x kellett barnára festeni,hogy az eredeti hajszínem kezdjen lenőni.Eleinte szörnyen csúnya volt és foltos. Mostmár 5 hónapja nem volt festve szépen kopik belőle. Tehát csak ismételni tudom magam, türelem és kitartás.(és remélem tanultál az esetből, ahogyan én is)
2011. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted még párszor fessem be sötétbarnával? Köszönöm a válaszod! Reménykedek benne hogy normális lesz...:) És igen tanultam belőle!:(
2011. dec. 19. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!