Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy Klier fodrászatban kb....

Egy Klier fodrászatban kb. mennyiből jönne ki egy hossú haj mosása, vasalása?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
ezért mennél el egy fodrászhoz?
2011. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, mert be van gipszelve a bal kezem, egy kézzel meg rohadtul nem tudok semmit csinálni, főleg hogy bal kezes vagyok. De neked ez fáj? Vagy egyáltalán kinek mi köze van ahhoz, hogy ki miért megy el fodrászhoz, a pénzét kire költi? Még akkor sem szólhatnál meg, ha minden héten mennék.
2011. dec. 22. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:
ki mondta hogy le akarlak szólni? csupán csak visszakérdeztem... egyébként meg szerintem egy családtagod/barátod ingyen is megcsinálja neked. ha csak nem vagy velük is ilyen bunkó ;D
2011. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem akartam bunkó lenni, csak olyan sok itt a köcsög válaszoló, tök úgy jött le, hogy lenézel. Amúgy egy 75 centis hajat meg lehetne mosatni mással itthon? Mert nekem nem igazán van ötletem, hogy hogy kéne megoldani :D
2011. dec. 22. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Passzolom, de jó pár ezret otthagyhatsz egy mosás szárításért, mert hosszú a hajad (3000-et biztosan). Szerintem rohadt drága, ha van esetleg fodrász ismerős, akihez járni szoktál még ő is megcsinálná max egy ezresért. Nincs ismerős, rokon, barátnő stb aki segít neked megmosni? Más is meg tud ekkora hajtömeget mosni nem csak te vagy a fodrász. Közben lehet pletyizni stb :)
2011. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!