Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sorrendben használjam...

Milyen sorrendben használjam hajmosás után ezeket a hajra valókat?

Figyelt kérdés
Tehát megmosom samponnal, aztán balzsamot használok. ÉS utána ezeket szeretném használni: hajhab, hajvégápoló, hajfényspray, fújós azonnali regeneráló balzsam (de ez csak akkor, ha sampon után nem használok balzsamot). Vagy ez már túl sok lenne? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 23. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

balzsam után,hajvégápoló,hajhab,hajfényspray

Én valahogy így képzelem el,de nekem egy icipicit soknak tűnik.

2011. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Balzsam, hajvégápoló, hajhab, hajfényspray
2011. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Őh... Tudod manapság ezt a sok szart azért csinálják, hogy még jobban tönkretegye a hajad és még több szart vásárolj. Próbáld meg nem a legújabb termékeket kipróbálni, hanem a régebbi tradicionálisabb termékeket használni. :/
2011. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baromi sok. Mi lenne ha ezeket nem egyszerre nyomnád rá a hajadra mert úgy kb. semmi értelme nem lesz. Megmosod samponnal, használj balzsamot, mosd ki és kend rá a hajvégápolót vagy hajvégápoló + regeneráló balzsam. Én a helyedben hajhabot és hajfényspray-t csak akkor használnék ha valami alkalomra csinálom meg a hajam. Hétköznapokra full fölösleges.
2011. dec. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. A hajhabot dúsításra használnám, de akkor azt most hanyagolom, mert most tök jó dúsító samponom és balzsamom van.
2011. dec. 24. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:

A regeneráló balzsamot használnám én hajmosás után, bár én használok pakolást, és így is befújom a Gliss Kurossal, mert anélkül nem tudnám kifésülni a hajam.

Ezután használnám a hajhabot -ha használnám - amikor megszárítom, majd a legvégén a hajvégápolót, és a hajfény sprayt. De mivel majdnem mindennap használok hajvégápolót, így szerintem az utolsó kettő mindegy.

2012. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!