Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Először fogok szoliba menni....

Először fogok szoliba menni. Miket vigyek magammal? Hány percre menjek? Álló vagy fekvő szolit válasszam? Utána mennyi ideig nem fürödhetek?

Figyelt kérdés
Bármilyen tanácsra szükségem lenne!Köszi!
2011. dec. 25. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én állóba mennék, ott kevesebb esély van, h elkapj valamit. kezdésnek 5 perc körüli időre menj, vinned nem kell semmit pénzen kívül
2011. dec. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én fekvöbe mennek,sztem az állóba a lábszár kevésbé barnul.ha ergoline ba mész,biztos tiszta!én ugy tudom kamu h 2 órán keresztül utana nem fürödhetsz.ha mész,rá 2 napra megint menj.
2011. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
één is fekvőbe mennék, én mikor először voltam 6 percre mentem, azóta se voltam :D utána nem szabad zuhanyozni pár óráig.
2011. dec. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gyógyfürdőben van a szoli ahova megyek. teljesen szárítkózzak meg zuhany után, ugye?
2011. dec. 26. 20:36
 5/6 A kérdező kommentje:
szoli után egyből fel lehet öltözni? nem fogja meg a ruhát?
2011. dec. 26. 20:37
 6/6 anonim válasza:
78%
te hülye vagy..? mért fogná meg a ruhát..?
2011. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!