Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit lehet a hajon világosí...

Mennyit lehet a hajon világosítani leszívás nélkül?

Figyelt kérdés

[link]


Az eredeti hajszínem ilyesmi, mint a képen a lányé, és a szín amit szeretnék az pedig olyasmi mint a haja vége, de megelégszem valamivel sötétebb árnyalattal is, attól függ mennyire lehetséges ennyit világosítani leszívás nélkül. Nem szeretném befesteni az egészet. Valaki tudna valamilyen festéket ajánlani amivel megtudom ezt csinálni?

Ha nagyon világos szőke festékkel befestem a hajam akkor mi fog történni, mennyit világosodik?


2011. dec. 30. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt inkább bízd fodrászra, ha magadnak csinálod, úgyis csak azt a ronda csirkesárga színt éred el. Nekem ennél sokkal sötétebb a hajam, mégis szépen kivilágosítattam melírral.
2012. jan. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!