Mitől lesz szebb?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya az arcom. Az orrom tele van mitteszerrel, és pattanásos is vagyok, nagyon zsíros az arcom. Tudtok valami házi praktikát, amivel holnapra és kicsit szeppé tehető az arcom?
2012. jan. 2. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Alaposan mosd meg sima vízzel, aztán a pattanásokra rakj fogkrémet. Nem viccelek, azt kell rá rakni, az jól leszárítja. Hagyd rajta egy órát kb, aztán mosd le, a mitesszereket pedig próbáld meg kinyomkodni tiszta kézzel.

Utána pedig radírozd le az arcod arcradírral :)

Estére is rakj fogkrémet a pattanásokra.

2012. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Oké amit az első írt,azzal a kivétellel hogy ne nyomkodj ki semmit, mert holnapra csak pirosabb lesz :/ Menj el börgyógyászhoz, bár az holnapra nem segít, de később igen. :)
2012. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is a fogkrémet ajánlom a pattikra.

A mitesszereket a nyomkodás előtt szerintem gőzöld 15 percet.

2012. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi:) Nagyon érzékeny bőrőm van, nem fog ártani a fogkrém?
2012. jan. 2. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne nyomkodj semmit, inkább menj el kozmetikushoz, aki szépen kitisztítja. Ráadásul a bőrtípusodnak megfelelő készítményeket fog használni, amik jót tesznek a bőrödnek.
2012. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor ide is leírom: almaecetes víz! egy pohár vízbe tegyél 2 teáskanál almaecetet. Tuti sikered lesz. Este és reggel használd tonikként. Nekem nagyon bevált. De vigyázz, mert igencsak szárítja a bőrt. A fogkrém is jó, mert felissza a zsírt, de az inkább a már "beért", fehér fejű szörnyek ellen hatásos.
2012. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha holnapra akkor ne kísérletezz. Még a végén kipirosodik, vagy kipattog valamelyik tuti házi recepttől aztán fújhatod. Ne csinálj vele semmit és holnap meg használj alapozót. Ha eddig nem múlt el, akkor sajnos holnapra sem fog.
2012. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!