Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van a két szemen között...

Van a két szemen között majdnem egy pattanás amit holnapra el kéne tüntetnem. Be van gyulladva de nem gennyes. Meg olyan mint ha meg lenne telve és kemény de nem. Mit csináljak hogy holnapra eltünjön vagy legalább ne látszódjon ennyire?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 12:29
 1/8 VV Viki válasza:
make-up
2012. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de hiába lealapozom meg bármi látszik :/
2012. jan. 8. 12:41
 3/8 anonim válasza:

Fogkrémmel kend be.

Ritkán alkalmazom én is, csak ha nagyon muszály.

Viszont épp a leírt állapotrs ideàlis, holnapra nem lesz piros, nem fog fájni, a dudor kisebb lesz, bár azért el nem tűnik teljesen, a smjnkkel együtt jò lesz.

2012. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszii:)
2012. jan. 8. 14:39
 5/8 anonim válasza:
na mi történt, kiváncsi vagyok. Jó lett? Mert akkor jegyzem a módszert...
2012. jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát úgy volt h bekentem a fogkrémmel de csípett így nem sokat volt rajta és alapozóztam és az leszárította szépen most nem látszik egy icicpicii piross pöttyön kívül semmi
2012. jan. 10. 17:51
 7/8 anonim válasza:
Én vagyok a fogkrémes tippadó. Örülök, h sikerült neked is, persze nem tökéletes megoldás, de végszükség esetén jól jön... :)
2012. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igeen iggen :)

de ez akkor jó ha hétvégén van és akk nem látják sokan ;)

2012. jan. 12. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!