Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj zsirosodas/korpasodas a...

Cocojambo kérdése:

Haj zsirosodas/korpasodas a problemam HELP! Mit javasolnatok erre a problemara?

Figyelt kérdés
Szoval az a problemam h sehogy sem talalok magamnak egy optimalis sampont mostam mar az Avon zold normal samponjaval attol korpas lett, a kek korpaellenitol zsiros,a niveatol adidasztol szinten korpas v zsiros, shaumatol, garniertol szinten..mar gyogyszertari zsampont is probaltam de mindtol vagy nagyon korpas hajam lesz vagy 2 napom belul muszaj megmosnom....mit javasoltok???
2012. jan. 11. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Őszintén sose merült még fel benned, hogy felkeress egy bőrgyógyászt?

Annyi ember szenved inkább évekig... tesóm a legjobb példa, minden baja volt. Aztán elment az sztk-ba, kapott rá egy szert, két hét múlva semmi baja nem volt, és jó nagy marhának érzi magát, amiért nem előbb tette. :D

Szóval szerintem adj neki egy próbát te is.

2012. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
voltam mar es azt mondta h kiserletezzek mert semmi borbetegsegem nincs...felirt vmi hajszeszt meg sampont de azokkal es ez volt a helyzet a szesztol zsirosodott a szampontol korpazott...amugy 17 F vok
2012. jan. 11. 22:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén fiú vagyok és szenvedtem hasonló gondban csak nekem ráadásként hullott is.Elmentem egy hajgyógyászhoz az mikrokamerával megvizsgálta a fejbőrömet.És vetetett 1 fejbőrtisztító sampont , korpásodásra , zsírosodásra is olyan pipettás micsodát.Amikor megvizsgálta látni lehetett hogy a hajhagymák el voltak dugulva , nem kaptak levegőt és elég tápanyagot ezért hullott , zsírosodott , korpásodott.Akkoriban minden másnap kellett hajat mosnom de most már csak hetente 2x , elmúlt a korpa , zsírosodás és a hajhullás is.
2012. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Head and shoulders citrusos sampont használj és minél gyakrabban mosd.

hordj sapkát,hogy ne fázzon meg a hajad(kint a hidegben)

mindig rendesen szárítsd meg a hajad....

2012. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha korpás, akkor miután megmosod samponnal, a fejbőröd könyékén öblítsd át ecettel! ha utána kiöblíted jó sok vízzel, nem lesz undorító szaga + eltűnik a korpa. legalábbis nekem bevált.
2012. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi a valoszakat...de a sapkatol nem zsirosodik??...es ugy tudtam a hajszarito roncsolja a hajat vagy ez tevhit?
2012. jan. 11. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!