Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olívaolajból milyen mennyisége...

Olívaolajból milyen mennyiséget tesztek a hajatokra, mennyi ideig hagyjátok rajta?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 10:55
 1/5 Timcso1702 ***** válasza:
Az a hajad hosszúságától függ, a lényeg, h az egészet feggye be jó alaposan, és még keverhetszn össze vele tojás sárgáját is, így még hatékonyabb. Az, h meddig tartod rajta, azt te kell eldöntsed, h meddíg bírod ki, h a hajadon van, és, h mennyi időd van, de az a jó, ha minél tovább, akár egész nap, vagy egész éjszaka rajta hagyhatod. :)
2012. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kb. fél órát. Tényleg fontos, hogy mindenhol jól befedje, hogy mindenhol jól be tudjon szívódni. Hogy neked mennyi kell, azt te ki tudod tapasztalni, ahogy írták már: hajhossztól függően!:)
2012. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mire jó az olívaolaj a hajra?
2012. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Táplálja a hajat, erősíti, egészségesebbé teszi, ellenállóbbá... :)
2012. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én egyszer próbáltam, utána 3szor mostam hajat olyan büdös és nyálkás volt a fejem. hiába öblitettem meleg vizzel nem jött ki belőle. és undorító lett a fejem, mintha hetek ota nem mostam volna hajat:S
2012. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!