Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátor vagy gyanta? Milyen...

Epilátor vagy gyanta? Milyen HIDEG gyantát ajánlotok, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Szval eddig borotváltam,tegnap utoljára leszedtem vele a szőrt,mert már nagyon volt,de mindig kipattogok tőle,és így szoknyát sem merek hordani,mert nem nagyon akar begyógyulni.Epilátorom van itthon,de félek,hogy nagyon fáj.Tudom a gyanta is.Melyik a jobb/melyiket érdemes használni?A meleg gyanta nem is jöhet szóba,mennyibe kerül a hideg gyanta és az hány db-ot tartalmaz?És egy lábszárra mennyi csík kell?

Előre is köszi a válaszokat!


14/L


2009. máj. 25. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:

én a gyantára voksolok, és szerintem egyáltalán nem fáj, főleg ha kozmetikus csinálja!!


hideg gyanta...a veet-et próbáltam, abban azt hiszem 8 db van (vis 16 mert mindkét oldala), ha jól emlékszem, bár elég régen volt...mindenesetre ha a gyanta mellett döntesz, akkor semmiképp se vegyél rossmannosat mert az semmit sem ér!! esetleg még az x-epil, az is jó még! :)

2009. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen a gyors választ!!:-)

Kb. mennyibe kerül a gyanta?

2009. máj. 25. 18:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

sztem epilálj.

ha már úgyis van otthon.. most, hogy leborotváltad a pici szőröknél nem fog annyira fájni.

én is féltem, de ha a tenyereden végighúzod a működő gépet rájössz, hogy nem olyan gyilkos dolog. :)


nekem a veet hideggyanta amúgy nem jött be.. van egy olcsóbb, zöld színű, az tartósabb volt, vagy 2 napig !! :D

árra meg túl drága ahhoz, hogy folyton azt használjuk, azért is jobb az epilátor. úgy vélem.

2009. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

a kozmetikusnál, vagy a hideg gyanta?

mert a másodikat nem tudom, a kozmetikusnál, ahova én járok ott 2200 ft volt végig a láb, de szerintem sok helyen még ennél is olcsóbb. viszont a kész gyantánál számolj azzal is, hogy nem biztos, hogy elég lesz az összes csík a lábadra...

2009. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat!!:)

Közbe számolgattam,és arra jutottam,hogy ami van most pénzem azt ruhára szeretném költeni,meg strand stb.

Epilátor van,de a gyantát állandóan venni havonta.:S hosszútávon sok lesz.:(

inkább epilátor.Ha tegnap borotválkoztam kb. mikor próbálhatom ki az epilátort?Hány nap múlva?

2009. máj. 25. 19:07
 6/10 anonim ***** válasza:
amint kinő a szőr, már ki is próbálhatod.kb olyan félcentis
2009. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

oké,köszi!:)

ezer hála nektek,kedves válaszolók:D mindenki megkapja a (Y)-jelet.

2009. máj. 26. 13:37
 8/10 anonim válasza:
Én is azzal a világos zölddel gyantázok(rossman). 3-4 hétig tart. 1.000 Ft-ba kerül 20 db van benne, azaz 40 csík. Nekem ez elég 3 alkalomra, vagyis 1 doboz(1.000 Ft-os) hideg gyanta elég 3 hónapra. Én az egész lábamat, hónaljat, és bikinivonalat gyantázok. Szerintem egyáltalán nem drága, megéri. ha a borotva nem jött be szerintem ezek se fognak, kipattogzol, meg benő, de majd meglátod, mindent ki kell próbálni. Az epillátor pedig még rosszab, mert csak eltöri a szőrszálakat, szóval, olyan mintha borotválnád. Néhány szőrszálat, lehet, hogy kitép, de azok benőnek és viszket, meg piros! :)
2009. máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

engem az utsó válasz megijesztene, szóval hadd ellenkezzek picit:D

tényleg van amit beletör, de sokkal ritkásabban nő vissza, amit tövestül kitépett az jó sokára. ami meg beletört, hát mondjuk 2 nap múlva átfutsz újra a lábadon akkor már nem áll semmiből azokat is kikapni, keveset-rövidet nagyon hamar kihoz.

piros meg jha sajna:( de nekem pl a borotvától is pöttyös. egy nap után az elmúlik.


úgy irigylem akiknek olyan sokáig nem nő vissza:(

2009. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi.

nekem a borotvával az a bajom h kipattogok tőle és nem akar elmúlni akármit csinálok vele.Amúgy nekem hetente 1x elég lenne borotválni,mert kb. 1hét alatt kezd kinőni...csak hát nem esztétikus az a sok pötty.:S

2009. máj. 27. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!