Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljon az a lány...

Mit csináljon az a lány akinek alul göndörödik a haja és nincs ideje minden nap kisimitani igy meg elég hülyén áll a haja? (nm én vok csak a bnőm nm regisztrált itt)

Figyelt kérdés
ojasmiket várok h milyen sampon egyenesiti ki a hajam tutira v ijesmi
2009. máj. 25. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem miért nem merted kiirni a saját nevedben..mert ugye a kieg.ben meg már a "hajam" de mindegy.

Vagy úgycsinálod, hogy legyen időd, vagy este kivasalod, vagy fujsz rá got2b hajkiegyenesítő sprayt(ami nemsokat ér..) Esetleg vannak ilyen samponok, de hasonló hatással mint a got2b. Egyébként a hullámos haj(főleg ha csak alul az) kezd visszajönni a divatba, és nagyon szexis tud lenni. Nem kell mindennap egyenesnek lennie..Vagy ha tényleg annyira hülyén áll, amit nem hiszek, akkor belehet száritani hajmosás után, hogy ha megszárad, de göndör lesz akkoris szépen fog állni. Vagy " a barátnőd" 14 éves "emo" kiscsaj akinek ha nincs mindennap kivasalva kilohajlakkozva a haja, akkor már kise megy az utcára? Na de nagyon eltértem a tárgytól. Remélem segítettem valamit..ha meg nem legalább leirtam a véleményem..

2009. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
végülis igaz mer én is ijen vaok de itt spec. a bnőmre értettem mer ő emo-s de én nem annyira mert nekem totál hullámos a hajam de én nem utálom annyira de azér köszi
2009. máj. 25. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!